2derm Barierový krém colour 50 ml 2derm

2derm Barierový krém colour 50 ml

715 Kč

Spokojenost přinášející 2derm Barierový krém colour 50 ml oblíbené značky 2derm - tento produkt posíláme téměř zdarma za 715.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 8595168600114
Do obchodu

Popis

2derm

Tohle si zamilujete: 2derm Barierový krém colour 50 ml od oblíbeného výrobce 2derm - tento produkt objednáte extra levně za 715 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

2DERM Barierový krém colour 50ml
Krém/pasta vhodná pro přecitlivělou a podrážděnou pokožku. Udržuje pokožku ve zdravém stavu a upravuje ochrannou bariérovou funkci kožního povrchu. Chrání před zevně působícími fyzikálními a chemickými vlivy a faktory. Obsahuje minerální barevné pigmenty.
 
Užití
Bariérový krém na citlivou kůži s obsahem minerálních barevných pigmentů, sjednocující barevný tón pleti. Nový emulzní systém s prokázanou účinností na funkční poruchy kůže.
Cílové určení přípravku: Krém/pasta pro úpravu bariérových funkcí kožního povrchu, podmiňujících nadměrnou suchost a přecitlivělost na zevně působící fyzikální a chemické vlivy a faktory. Po nanesení na kůži vytváří tzv. náhradní bariérový systém schopný porušené bariérové funkce po nezbytnou dobu nahrazovat a vytvořit tak podmínky pro navození regeneračních procesů v povrchové epidermis, vedoucích k obnově porušené bariérové funkce.
 
Dávkování
1x-5x denně nebo dle potřeby, na oděvem nekrytá místa

Balení:
50 ml

Parametry produktu 2derm Barierový krém colour 50 ml

  • Název: 2derm Barierový krém colour 50 ml
  • Cena: 715 Kč
  • Výrobce: 2derm
  • EAN: 8595168600114
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce