ActiMaris na hojení ran gel 20 g ActiMaris

ActiMaris na hojení ran gel 20 g

390 Kč

Vaše možnosti obohacující ActiMaris na hojení ran gel 20 g od oblíbené značky ActiMaris - toto zboží zakoupíte za výhodnou cenu 390.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 7640148941556
Do obchodu

Popis

ActiMaris

Zákazníky doporučované zboží, ActiMaris na hojení ran gel 20 g od výrobce ActiMaris - toto zboží si můžete koupit za výhodnou cenu 390 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už se těšíte na svoji objednávku?

Charakteristika:

ActiMaris gel je určen k ošetření, snížení zánětu a k urychlení hojení akutních i chronických ran a zánětů. ActiMaris gel je 100% přírodní produkt na bázi aktivního kyslíku, mořské soli a ionizované zásadité vody. Díky působení těchto složek výrazně urychluje hojení širokého spektra poranění. Rychle snižuje zánět, účinně čistí a dezinfikuje a podporuje tvorbu nové tkáně. Snižuje i případný otok, bolest a zápach rány.

ActiMaris gel je určen k použití nejen na kůži, ale i na sliznice (ústa, nos, genitálie). Je vhodný i pro alergiky, děti i kojence.

Složení:

Aktivní singletový kyslík, mořská sůl, ionizovaná zásaditá voda

Indikace:

ActiMaris gel se používá u běžných drobných poranění a zánětů jako jsou odřeniny, spáleniny, puchýře, řezné a tržné rány, bodnutí hmyzem, akné, afty, opary, infekční koutky, záněty zvukovodu. pooperační rány a jizvy. Dále také u chronických ran - bércové či diabetické vředy, hnisavé či zapáchající rány, dekubity, píštěle, vstupy katetrů, PEG trubic a drénů.               

Použití a dávkování:

ActiMaris gel se aplikuje přímo na postižené místo nebo jako plnivo do rány

Při hojení ran:

Z rány nejdříve odstraňte případné hrubé nečistoty nebo povlaky. Pro účinný výplach a  dezinfekci můžete použít roztok ActiMaris sensitiv nebo forte. Na ránu jemně naneste ActiMaris gel ve vrstvě 1–2 mm a překryjte sterilním krytím, gázou nebo přelepte náplastí. Výměnu krytí s aplikací gelu provádějte dle potřeby a stavu rány, optimálně 1–2x denně.
.
Při hojení aftů, oparů a zánětů dutiny ústní:

ActiMaris gel naneste ve vrstvě 2–3 mm přímo na postižené místo a nechte působit. Opakujte podle potřeby až do zmírnění či vymizení obtíží. Ze začátku aplikujte častěji, minimálně 3x denně.
Při těžších zánětech nebo pokud je v ústech hned několik aftů najednou, je vhodné ústa nejdříve vypláchnout roztokem ActiMaris Sensitiv nebo Forte.

Při hojení akné:

Před nanesením ActiMaris gelu nejdříve důkladně očistěte kůži. K tomuto můžete použít např. vatový tampon navlhčený roztokem ActiMaris® Forte nebo Sensitiv (dle závažnosti akné), kterým několikrát otřete postižená místa. Následně na oblast vřídků naneste ActiMaris gel ve vrstvě cca 2–3 mm a nechte na kůži působit až do jeho zaschnutí. Celý postup opakujte optimálně 2-3x denně.

Kontraindikace: Případná alergie na mořskou sůl.

Vedlejší účinky: Nejsou známy.

Výrobce:
ActiMaris AG, Buchs, Švýcarsko

Parametry produktu ActiMaris na hojení ran gel 20 g

  • Název: ActiMaris na hojení ran gel 20 g
  • Cena: 390 Kč
  • Výrobce: ActiMaris
  • EAN: 7640148941556
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce