ActiMaris Sensitiv na výplach a čištění ran roztok 300 ml ActiMaris

ActiMaris Sensitiv na výplach a čištění ran roztok 300 ml

333 Kč

Hit poslední doby, ActiMaris Sensitiv na výplach a čištění ran roztok 300 ml s jakostní značkou ActiMaris - toto zboží si můžete nechat poslat v sezónní slevě za 333.00 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

ActiMaris

Nejprodávanější ActiMaris Sensitiv na výplach a čištění ran roztok 300 ml populárního výrobce ActiMaris - tento artikl doporučujeme ve výprodejové akci za 333 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Už se těšíte na svoji objednávku?

Charakteristika:

ActiMaris sensitiv roztok je určen k bezbolestné dezinfekci, snížení zánětu a k urychlení hojení především akutních ran a zánětů. ActiMaris sensitiv roztok je 100% přírodní roztok, na bázi aktivního kyslíku, mořské soli a ionizované zásadité vody. Díky působení těchto složek výrazně urychluje hojení širokého spektra poranění. Rychle snižuje zánět, účinně čistí a dezinfikuje a podporuje tvorbu nové tkáně. Snižuje i případný otok. Vhodný k použití na citlivou nebo podrážděnou kůži, ale i na sliznice úst, nosu i genitálií. Je vhodný i pro alergiky, děti i kojence.

Složení:

Aktivní singletový kyslík, mořská sůl, ionizovaná zásaditá voda

Indikace:

ActiMaris sensitiv roztok se rychle a šetrně desinfikuje a hojí akutní poranění, jako jsou odřeniny, opruzeniny, spáleniny, puchýře, řezné a tržné rány, čerstvé pooperační rány a jizvy. Rychle snižuje zánět u akné, aftů, zánětů dásní a dutiny ústní a zvukovodu.  Určen také k použití u chronických ran jako jsou bércové či diabetické vředy, proleženiny.

Použití a dávkování:

Při hojení akutních i chronických ran:
Vypláchněte ránu roztokem nebo navlhčete gázu (čtverec), přiložte na ránu a nechte 20 min. působit. Pro urychlení hojení následně na ránu naneste ActiMaris® Gel ve vrstvě 1–2 mm a překryjte sterilním krytím. Výměnu krytí a obvazů s aplikací ActiMaris® Gelu provádějte dle stavu rány, optimálně 1–2× denně.

Při výplachu a dezinfekci dutiny ústní:
Roztokem  ActiMaris  Sensitiv můžete  vypláchnout  a  vydezinfikovat celou dutinu ústní (i nosní).  Aplikujte  přiměřené množství  (1–2  polévkové  lžíce) roztoku a nechte v ústech alespoň  30  sekund  působit. Opakujte 3× denně, nejlépe po jídle. Pro  zesílení účinku nejezte a nepijte ještě 15 minut po aplikaci. Na místa s případnými afekcemi je poté vhodné nanést ActiMaris® gel na hojení ran.

Kontraindikace: Případná alergie na mořskou sůl.

Vedlejší účinky: Nejsou známy.

Výrobce:
ActiMaris AG, Buchs, Švýcarsko

Parametry produktu ActiMaris Sensitiv na výplach a čištění ran roztok 300 ml

  • Název: ActiMaris Sensitiv na výplach a čištění ran roztok 300 ml
  • Cena: 333 Kč
  • Výrobce: ActiMaris
  • EAN: 7640148941563
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce