AGU Baby EC6 multifunkční rychlovarná konvice AGU Baby

AGU Baby EC6 multifunkční rychlovarná konvice

2350 Kč

Vaše možnosti obohacující AGU Baby EC6 multifunkční rychlovarná konvice se známou značkou AGU Baby - toto zboží si můžete nechat poslat při časově omezené akci za 2350.00 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 6933949800902
Do obchodu

Popis

AGU Baby

Diskontní AGU Baby EC6 multifunkční rychlovarná konvice od top výrobce AGU Baby - toto zboží si můžete objednat s neuvěřitelnou slevou za 2350 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Vy tak neplatíte nic navíc!

Příprava zdravé kojenecké výživy může stát mnohé rodiče spoustu času a energie. Práci vám dokáže výrazně usnadnit využití multifunkční elektrické varné konvice 6v1 AGU Bubbly. Přístroj umí nejen ohřívat vodu, ale zvládne také sterilizaci kojeneckých lahviček, napařování nebo udržování zvolené teploty, aby jídlo nebo mléko zůstalo teplé během celého krmení, které se může protáhnout i na půl hodiny.

Funkce odloženého startu

Ohřev mléka nebo vody je zaručen v rekordně krátkém čase. Navolené teploty konvice dosáhne s maximální přesností, odchylka činí pouhý 1 °C. Nápoje jsou navíc ohřívány rovnoměrně, takže můžete mít jistotu, že se dítě při krmení nepopálí. V zájmu ještě lepšího uživatelského komfortu si můžete aktivovat odložený start, abyste přišli z procházky nebo po přebalování k již připravenému mléku či jídlu a miminko nemuselo na svou porci energie čekat ani o chvilku déle.

Hlavní přednosti

  • disponuje funkcí ohřevu a udržení požadované teploty
  • vysoká přesnost ohřevu (odchylka do 1 °C)
  • nabízí možnost odloženého startu

Parametry produktu AGU Baby EC6 multifunkční rychlovarná konvice

  • Název: AGU Baby EC6 multifunkční rychlovarná konvice
  • Cena: 2350 Kč
  • Výrobce: AGU Baby
  • EAN: 6933949800902
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce