Alavis SAMMY 30 kapslí Alavis

Alavis SAMMY 30 kapslí

455 Kč

Exkluzivní Alavis SAMMY 30 kapslí od kvalitní značky Alavis - tento artikl je v tuhle chvíli v bombastické akci za 455.00 CZK. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Alavis

Dnes jsme vybrali: Alavis SAMMY 30 kapslí od společnosti Alavis - tento artikl nepropásněte za jedinečnou cenu 455 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Veterinární přípravek na podporu regenerace jater. Játra jsou hlavním a nejdůležitějším orgánem pro metabolismus a detoxikaci organismu. V játrech probíhá metabolismus sacharidů, lipidů, aminokyselin, detoxikace amoniaku, degradace cholesterolu, hemu, dále se v játrech tvoří, degradují a inaktivují hormony, vznikají tu plazmatické proteiny a neméně důležitou funkcí je zásoba energie (lipidů a glykogenu), železa a vitaminů.

ALAVIS™ SAMMY lze využít také při poruchách tzv. kognitivních funkcí u psů a koček.

Mezi kognitivní funkce (rozpoznávací funkce) patří procesy jako jsou učení, paměť nebo rozhodování. Centra pro tyto procesy jsou uložena v různých částech mozku.

Poruchy kognitivních funkcí u psů a koček se nejčastěji projevují:

 •          zhoršeným rozpoznáváním – nepoznávání členů rodiny
 •          dezorientací – ztrácení se ve známém prostředí; bezcílná chůze; narážení do překážek
 •          zhoršením hygienických návyků – pomočování se doma
 •          změnami spánkového cyklu – noční bdění, často spojené s neklidem a projevy dezorientace

Tyto změny mohou vyústit v tzv. geriatrickou (stařeckou) demenci. Za demenci považujeme stav, kdy je narušení kognitivních (rozpoznávacích) funkcí závažnější, než odpovídá věku a zdravotnímu stavu.

Je doporučován:

 • Pro regeneraci jater psů a koček
 • Geriatrické a chronicky nemocné psy a kočky
 • Při projevech demence
 • Při zhoršení jaterních  funkcí (zvýšení jaterních enzymů, záněty jater a žlučových cest, nádorové změny jater; otravy aj.)

Složení:

SAM-e (S-adenosyl methionin)  – 200 mg
Silybin (extrakt z ostropestřce mariánského)  – 24 mg

Účinná látka SAM-e (S-adenosylmethionin) se přirozeně vyskytuje v tělech živočichů. Vzniká v játrech z aminokyseliny methioninu, kterou psi i kočky přijímají v potravě. Při nedostatečné výživě, onemocnění jater nebo u starých a chronicky nemocných zvířat však nemusí být jeho přísun dostačující.

S-adenosylmethionin se v těle účastní celé řady chemických reakcí především prostřednictvím přeměny na glutathion, který se uplatňuje jako významný antioxidant (chrání buňky před oxidačním stresem a volnými kyslíkovými radikály) a pomáhá tak například i při hojení ran.

SAM-e obsahuje síru a methylové skupiny. Díky tomu se účastní syntézy neurotransmiterů. Nerotransmitery jsou chemické látky, vznikající v nervovém systému, sloužící k předávání informací mezi nervovými buňkami nebo mezi nervovými a svalovými buňkami.

Proto lze látku SAM-e využít při poruchách tzv. kognitivních funkcí u psů a koček.

Silybin z ostropestřce mariánského je po dlouhá léta znám a využíván pro jeho hepatoprotektivní účinek, tj. chrání jaterní buňky (hepatocyt

Parametry produktu Alavis SAMMY 30 kapslí

 • Název: Alavis SAMMY 30 kapslí
 • Cena: 455 Kč
 • Výrobce: Alavis
 • EAN: 6216294019596
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce