APO-Ibuprofen Rapid 400 mg 10 kapslí

APO-Ibuprofen Rapid 400 mg 10 kapslí

59 Kč

No tak tohle je gól: APO-Ibuprofen Rapid 400 mg 10 kapslí od známého výrobce - tento hit můžete získat s výjimečnou slevou za 59.00 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 8594158133380
Do obchodu

Popis

Radost přinášející APO-Ibuprofen Rapid 400 mg 10 kapslí od kvalitního výrobce - toto zboží zakoupíte za mimořádně nízkou cenu 59 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Léčivý přípravek s rychlým nástupem účinku. Užívá se při bolesti a zánětu. Ulevuje při bolestech hlavy, svalů, bolestivé menstruaci či akutní migréně. Snižuje zvýšenou teplotu a mírní bolest spojenou s běžným nachlazením. Měkké tobolky Apo-Ibuprofen Rapid 400mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg užívají 1 tobolku až 3x denně podle potřeby v odstupu nejméně 6 hodin mezi jednotlivými dávkami. Neužívejte více než 3 tobolky během 24 hodin. Je nutné užívat nejnižší účinnou dávku po co nejkratší dobu nutnou k dosažení úlevy od příznaků onemocnění.

Pokud se příznaky dospívajícího zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, je třeba se poradit s lékařem. Pokud se u dospělých pacientů zhorší nebo se nezlepší příznaky do 4 dnů v případě bolesti a do 3 dnů v případě horečky a migrény, je třeba se poradit s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je ibuprofen (400 mg v jedné tobolce).

Pomocnými látkami jsou makrogol 600, hydroxid draselný, čištěná voda, želatina, tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (420), černý oxid železitý, hypromelóza (2910/6).

Upozornění:

Přípravek ovlivňuje účinnost mnoha léků (například na tlak, na srážení krve), proto se poraďte s lékařem nebo lékárníkem o vhodnosti užívání tohoto přípravku vzhledem k Vaší současné léčbě.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu APO-Ibuprofen Rapid 400 mg 10 kapslí

  • Název: APO-Ibuprofen Rapid 400 mg 10 kapslí
  • Cena: 59 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8594158133380
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce