AU-MEDIC Blokátor bolesti 4 ks AU-MEDIC

AU-MEDIC Blokátor bolesti 4 ks

169 Kč

Není proč váhat, AU-MEDIC Blokátor bolesti 4 ks od známého výrobce AU-MEDIC - toto zboží si můžete koupit s extra slevou za 169.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 8594059738028
Do obchodu

Popis

AU-MEDIC

V akci je právě teď AU-MEDIC Blokátor bolesti 4 ks od známé značky AU-MEDIC - tento produkt máte na dosah ruky za mimořádně nízkou cenu 169 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Zbavte se bolesti bez nežádoucích účinků a závislosti. AU-MEDIC blokátor bolesti je jedinečný přípravek, který snižuje citlivost na bolest.

Hlavní a jedinou účinnou složkou jsou mikroskopické krystaly čistého křemíku, které jsou umístěny ve střední části crystal tapu. Po přilepení na či nad místo bolesti (dle návodu k použití) mikroskopické krystaly čistého křemíku piezoelektrickým jevem ruší přenos nervového signálu z místa bolesti do mozku, a tímto fyzikálním mechanizmem účinku omezují pocit bolesti. AU-MEDIC blokátor bolesti neobsahuje žádné chemické látky, které by pronikaly do pokožky. Neléčí příčinu bolesti, ale snižuje pocit a intenzitu bolesti.

Použití:

1 - 4 ks crystal tapu nalepte na či nad místo bolesti dle intenzity bolesti (nejlépe na nejbližší akupresurní bod). Pokud se do hodiny nedostaví úleva, je potřeba crystal tape přelepit (posunout) na jiné místo. Účinnost 1 ks tapu je až 1 týden, dle místa aplikace.

Složení:

Čisté krystaly křemíku.

Upozornění:

AU-MEDIC funguje na principu rušení přenosu bolestivého signálu z místa bolesti do mozku. Přestože je piezoelektrický jev velmi slabý, neaplikujte crystal tapů více než je doporučeno. Pokud 2 až 4 tapy AU-MEDIC neposkytují výraznou úlevu od bolesti, pak jste buď nenalezli správné místo aplikace tapu, nebo jde o velmi silnou bolest s vysokou intenzitou bolestivých signálů. Není vhodný pro kardiaky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Parametry produktu AU-MEDIC Blokátor bolesti 4 ks

  • Název: AU-MEDIC Blokátor bolesti 4 ks
  • Cena: 169 Kč
  • Výrobce: AU-MEDIC
  • EAN: 8594059738028
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce