Babystart FertilCheck test ženské plodnosti 2 ks Babystart

Babystart FertilCheck test ženské plodnosti 2 ks

379 Kč

Jasný hit, Babystart FertilCheck test ženské plodnosti 2 ks s proslulou značkou Babystart - tento artikl pořizujte za úžasnou cenu 379.00 CZK. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 5060069350022
Do obchodu

Popis

Babystart

Hit poslední doby, Babystart FertilCheck test ženské plodnosti 2 ks od společnosti Babystart - tento artikl je tady pro vás při časově omezené akci za 379 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Udělejte si radost.

Test je určen k jednorázovému domácímu zjištění ženské plodnosti. Ukazatelem ženské plodnosti je pohlavní hormon FSH (folikuly stimulující hormon), který podporuje tvorbu dutinek ve vaječnících obsahujících vajíčka, tzv. folikuly, a také produkci estrogenů. FertilCheck na základě jednoduchého testu určuje přítomnost tohoto hormonu v moči. Test je jednoduchý a rychlý, výsledek určí s přesností 99 %.

Test doporučujeme ženám s nepravidelnou menstruací, ženám, které delší dobu nemohou otěhotnět, a ženám nad 35 let. Hormon FSH stoupá u žen v přechodu, když žena stárne. Vyšší hladina FSH je varování špatné plodnosti. Výsledek testu vám pomůže včas naplánovat další kroky a rychleji se tak přiblížit vysněnému cíli – těhotenství

Použití:

Vyjměte testovací proužek z ochranné fólie. Sejměte z něj fialový kryt a nasaďte ho na opačný konec pro snadnější držení. Uchopte test za fialový kryt a odkrytou část podržte 10 vteřin v proudu moči. Zamezte styku kontrolního a testovacího okénka s močí. Odkrytou část poté opět uzavřete fialovým krytem a položte na vodorovnou podložku. Počkejte 5 minut na výsledek. Nečtěte výsledky po více než 10 minutách.

 • pozitivní výsledek - máte vysokou hladinu hormonu FSH, testovací čárka (T) je stejné, nebo tmavší barvy než kontrolní čárka (C), opakujte test znovu za 5-7 dní
 • negativní výsledek –nemáte vysokou hladinu hormonu FSH, testovací čárka (T) je světlejší než kontrolní čárka (C), nebo se neobjeví vůbec, dobrý předpoklad k otěhotnění
 • neplatný výsledek – neobjeví se žádná čárka

Test si můžete udělat kdykoliv během dne. V případě menstruace doporučujeme testování odložit.

Čtení výsledku:

 • Negativní test znamená, že nemáte vysoký FSH hormon, je to dobré znamení pro těhotenství.
 • Pokud ale máte nepravidelnou menstruaci nebo příznaky menopauzy, doporučujeme navštívit lékaře.
 • Pokud je test pozitivní, opakujte test opět za 5-7 dní.
 • Pokud jsou oba dva testy pozitivní, znamená to, že máte vysokou hladinu FHS hormonu, měla byste navštívit lékaře, pokud chcete otěhotnět.
 • Vysoká hladina FSH je rovněž známkou před menopausou. Pokud máte příznaky jako je nepravidelná menstruace apod., navštivte lékaře.
 • Pokud je druhý test negativní, znamená to, že hladina FSH není vysoká, je to dobrá indikace k těhotenství.

Upozornění:

Před použitím si pečlivě pročtěte návod k použití.

Parametry produktu Babystart FertilCheck test ženské plodnosti 2 ks

 • Název: Babystart FertilCheck test ženské plodnosti 2 ks
 • Cena: 379 Kč
 • Výrobce: Babystart
 • EAN: 5060069350022
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce