Belohair 2% kožní roztok 60 ml Belohair

Belohair 2% kožní roztok 60 ml

275 Kč

Dnes jsme vybrali: Belohair 2% kožní roztok 60 ml s proslulou značkou Belohair - toto zboží si můžete objednat v bombastické akci za 275.00 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 3850343032261
Do obchodu

Popis

Belohair

Kvalitní Belohair 2% kožní roztok 60 ml co nám dodává Belohair - tento artikl doporučujeme za mimořádně nízkou cenu 275 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Belohair 2% je určen k léčbě hormonálně podmíněné ztráty vlasů (alopecie) u mužů i žen ve věku 18 až 65 let. Úbytek vlasů podmíněný hormony může potkat muže i ženy. Mužům vypadávají nejdříve vlasy na čele, na temeni a postupně se místa zvětšují, až zůstanou vlasy pouze po stranách a vzadu (do tvaru podkovy). U žen vypadávají vlasy nerovnoměrně, jsou také kratší, tenčí a šedivější a prosvítá tak mezi nimi kůže. Pokud u žen dochází ke ztrátě vlasů stejným způsobem jako u mužů, je nutné vyhledat lékaře.

Léčivý přípravek Belohair 2% kožní roztok obsahuje látku, která vyvolá růst nových vlasů. Reakci na léčbu ale nelze předvídat, je velmi individuální a pravděpodobně bude léčba úspěšnější u mladších pacientů s kratší dobou a s menšími místy plešatosti na vrcholku hlavy.

Dávkování a aplikace:

Dávku 1 ml (= 10 stlačení dávkovací pumpičky) aplikujte na celou postiženou plochu pokožky hlavy, od středu postižené oblasti 2x denně, tj. ráno a večer. Vlasy a pokožka hlavy musejí být před aplikací přípravku úplně suché. Celková denní dávka nesmí být vyšší než 2 ml (odpovídá 20 stlačením dávkovací pumpičky). Pokud nanášíte přípravek prsty, umyjte si po aplikaci dobře ruce.

Úspěšnost léčby se projeví až po delším čase. Růst nových vlasů očekávejte po aplikaci přípravku po 4 měsících i později. Aplikace přípravku 2x denně musí pokračovat i po objevení nových vlasů, pro povzbuzení jejich růstu. Pokud ukončíte používání přípravku Belohair 2% kožní roztok, vypadávání vlasů může začít znovu. Proto pokračujte s léčbou, pokud Vám rostou nové vlasy. Pokud se ale růst vlasů nezlepší do 4 měsíců, musíte se poradit s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je minoxidilum (20 mg v 1 ml roztoku).

Pomocnými látkami jsou propylenglykol, ethanol 96% (v/v), čištěná voda.

Upozornění:

Pokud se léčíte s onemocněním srdce včetně potíží s tlakem, musíte se poradit s lékařem o vhodnosti užívání tohoto přípravku.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Belohair 2% kožní roztok 60 ml

  • Název: Belohair 2% kožní roztok 60 ml
  • Cena: 275 Kč
  • Výrobce: Belohair
  • EAN: 3850343032261
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce