Beper 40121 měřič krevního tlaku na zápěstí Beper

Beper 40121 měřič krevního tlaku na zápěstí

565 Kč

No a tohle chcete: Beper 40121 měřič krevního tlaku na zápěstí od kvalitní značky Beper - tento artikl se na vás těší v perfektní akci za 565.00 CZK. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8051772712631
Do obchodu

Popis

Beper

Jakostní Beper 40121 měřič krevního tlaku na zápěstí originální od labelu Beper - tento artikl nakupujte ve výhodné akci za 565 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

K měření svého krevního tlaku již nemusíte přijít k lékaři nebo se omezovat pouze na svou domácnosti. Vezměte si měřič krevního tlaku Easy Check od společnosti Beper s sebou kamkoliv. Kompaktní zařízení se bez obtíží vejde do tašky a v případě potřeby vám během chvilky změří systolický i diastolický tlak a puls, abyste například na výletě či na dovolené měli neustále jasno o svém zdravotním stavu a v případě nutnosti jste věděli, že je důvod pro návštěvu lékaře.

Jak používat Beper 40121 měřič krevního tlaku?

Zařízení měří tlak ze zápěstí. K jeho použití nepotřebujete asistenci jiné osoby, snadno si tlak a puls změříte sami. Naměřené hodnoty se automaticky ukládají do zabudované paměti, která nabízí prostor až pro posledních 120 záznamů, u nichž najdete také datum a přesný čas měření, abyste případně mohli údaje srovnávat. Hodnoty jsou přesné, zařízení měří tlak podle směrnic světové zdravotnické organizace WHO. Ke snadnému použití kdekoliv pomáhá i bezdrátový provoz. Přístroj je poháněn dvěma AAA bateriemi, které nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit jednotlivě.

Technické parametry:

  • Zobrazuje současně systolický a diastolický tlak a puls
  • Paměť na 120 měření s datem a časem
  • Napájení: 2x AAA  (nejsou součástí)

Parametry produktu Beper 40121 měřič krevního tlaku na zápěstí

  • Název: Beper 40121 měřič krevního tlaku na zápěstí
  • Cena: 565 Kč
  • Výrobce: Beper
  • EAN: 8051772712631
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce