Blend-a-dent Fresh Complete fixační krém 47 g Blend-a-dent

Blend-a-dent Fresh Complete fixační krém 47 g

89 Kč

Ve slevě je Blend-a-dent Fresh Complete fixační krém 47 g co nám dodává Blend-a-dent - tento produkt objednáte v husté akci za 89.00 CZK. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Blend-a-dent

Unikátní Blend-a-dent Fresh Complete fixační krém 47 g co nám dodává Blend-a-dent - tento hit pořídíte v bombastické akci za 89 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Používáním fixačního krému Blend-a-dent se zvyšuje stabilita a síla skusu, rovněž i ochrana sliznice před mechanickým poraněním zubní náhradou.

Dávkování:
Každý den v malém množství na suchou zubní náhradu.

Doporučení:
Krém nemusíte na zubní náhradě urovnávat, protože po skusu se sám rovnoměrně rozptýlí po vnitřním povrchu zubní náhrady. Po umístění náhrady do úst vyčkejte několik minut, než začnete jíst nebo pít. Po aplikaci můžete zubní náhradu kdykoli lehce vyndat.

Balení:
47 g

Parametry produktu Blend-a-dent Fresh Complete fixační krém 47 g

  • Název: Blend-a-dent Fresh Complete fixační krém 47 g
  • Cena: 89 Kč
  • Výrobce: Blend-a-dent
  • EAN: 4084500170131
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce