Boiron HEPAR SULFURIS CALCAREUM CH9 granule 4 g Boiron

Boiron HEPAR SULFURIS CALCAREUM CH9 granule 4 g

89 Kč

V akci je právě teď Boiron HEPAR SULFURIS CALCAREUM CH9 granule 4 g pocházející od značky Boiron - tento produkt máte na dosah ruky v bombastické akci za 89.00 CZK. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 3352710363102
Do obchodu

Popis

Boiron

Tradiční bestseller, Boiron HEPAR SULFURIS CALCAREUM CH9 granule 4 g od oblíbeného výrobce Boiron - tento artikl doporučujeme s extra slevou za 89 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Už se těšíte na svoji objednávku?

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník. Homeopatické přípravky se používají k léčbě akutních stavů běžných onemocnění, ale pod dohledem lékaře také k léčbě chronických nemocí.

Použití:

Daný počet granulí se vsype do úst a nechá se zvolna rozpustit, např. pod jazykem, nezapíjí se. Lék se vstřebává do organismu ústní sliznicí, je proto žádoucí, aby v ústech v okamžiku užití nebyly přítomné některé aromatické látky (např. mentol, káva nebo tabák), které by mohly vstřebávání ovlivnit. U kojenců a malých dětí je možné granule rozpustit v malém množství vody (dodržujte doporučení odborníka, obecně však platí 10 granulí na 1 dcl kojenecké vody) a podávat dítěti po lžičkách v doporučených intervalech (1 dávka = 1 lžička). Každý den se připravuje stejným způsobem nový roztok.

Více o homeopatii:

Základem pro přípravu homeopatických léků jsou obvykle suroviny rostlinného nebo živočišného původu a výroba homeopatik podléhá nejpřísnějším předpisům, stejně jako příprava jiných léčiv. Při centezimálním ředěním (zkratka CH), je 1 díl základní (matečné) tinktury zředěn v poměru 1:100. Po protřepání (dynamizaci) vzniklého roztoku se opět odebírá jeden díl a ředí se s 99 díly rozpouštědla. Číslo v názvu přípravku nám pak udává, kolikanásobně byl tento postup opakován.

Parametry produktu Boiron HEPAR SULFURIS CALCAREUM CH9 granule 4 g

  • Název: Boiron HEPAR SULFURIS CALCAREUM CH9 granule 4 g
  • Cena: 89 Kč
  • Výrobce: Boiron
  • EAN: 3352710363102
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce