Boiron SULFUR IODATUM CH5 granule 4 g Boiron

Boiron SULFUR IODATUM CH5 granule 4 g

99 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Boiron SULFUR IODATUM CH5 granule 4 g od známého výrobce Boiron - tento produkt nabízíme za bombastickou cenu 99.00 CZK. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 3352710713075
Do obchodu

Popis

Boiron

Spokojenost přinášející Boiron SULFUR IODATUM CH5 granule 4 g od top výrobce Boiron - tento artikl musíte mít při likvidaci skladu za nepřekonatelných 99 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník. Homeopatické přípravky se používají k léčbě akutních stavů běžných onemocnění, ale pod dohledem lékaře také k léčbě chronických nemocí.

Použití:

Daný počet granulí se vsype do úst a nechá se zvolna rozpustit, např. pod jazykem, nezapíjí se. Lék se vstřebává do organismu ústní sliznicí, je proto žádoucí, aby v ústech v okamžiku užití nebyly přítomné některé aromatické látky (např. mentol, káva nebo tabák), které by mohly vstřebávání ovlivnit. U kojenců a malých dětí je možné granule rozpustit v malém množství vody (dodržujte doporučení odborníka, obecně však platí 10 granulí na 1 dcl kojenecké vody) a podávat dítěti po lžičkách v doporučených intervalech (1 dávka = 1 lžička). Každý den se připravuje stejným způsobem nový roztok.

Více o homeopatii:

Základem pro přípravu homeopatických léků jsou obvykle suroviny rostlinného nebo živočišného původu a výroba homeopatik podléhá nejpřísnějším předpisům, stejně jako příprava jiných léčiv. Při centezimálním ředěním (zkratka CH), je 1 díl základní (matečné) tinktury zředěn v poměru 1:100. Po protřepání (dynamizaci) vzniklého roztoku se opět odebírá jeden díl a ředí se s 99 díly rozpouštědla. Číslo v názvu přípravku nám pak udává, kolikanásobně byl tento postup opakován.

Parametry produktu Boiron SULFUR IODATUM CH5 granule 4 g

  • Název: Boiron SULFUR IODATUM CH5 granule 4 g
  • Cena: 99 Kč
  • Výrobce: Boiron
  • EAN: 3352710713075
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce