Braun iCheck 7 BPW4500 digitální tlakoměr Braun

Braun iCheck 7 BPW4500 digitální tlakoměr

2999 Kč

Exkluzivní Braun iCheck 7 BPW4500 digitální tlakoměr s proslulou značkou Braun - tento produkt prodáváme v jedinečné akci za 2999.00 CZK. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 4022167245007
Do obchodu

Popis

Braun

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Braun iCheck 7 BPW4500 digitální tlakoměr od známého výrobce Braun - tento produkt máte na dosah ruky při právě probíhající akci za 2999 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Zápěstní oscilometrický tlakoměr Braun iCheck 7 BPW4500 vám snadno a rychle pomůže změřit váš krevní tlak a aktuální puls. Je mimořádně kompaktní a také pohodlný – měkký a příjemný na kůži. Upevnění na zápěstí je naprosto intuitivní, takže můžete mít jistotu, že tlakoměr nasadíte správně. Praktický indikátor na jeho přehledném OLED displeji vám pak pomůže dát ruku do správné polohy, aby bylo měření přesné.

Na zmíněném displeji se následně zobrazí měření systolického a diastolického tlaku a počtu srdečních tepů. Díky barevnému podbarvení ikony srdce víte na první pohled, jestli jsou naměřené hodnoty v normě, nebo vyžadují vaši pozornost.

Praktická mobilní aplikace

Přístroj je samozřejmě plnohodnotně použitelný i sám o sobě, nicméně značný bonus představuje mobilní aplikace Braun Healthy Heart, dostupná pro chytré telefony se systémy Android i iOS. Tam můžete přehledně prohlížet naměřené hodnoty, průměry a grafy. Navíc vám aplikace umožní zadávat další záznamy, například o spánku, cvičení či stravě, a poskytne tak komplexnější záznam o vašem zdraví a životním stylu.

Údaje o krevním tlaku pak snadno vyexportujete, abyste je mohli sdílet například se svým lékařem nebo rodinou.

Parametry produktu Braun iCheck 7 BPW4500 digitální tlakoměr

  • Název: Braun iCheck 7 BPW4500 digitální tlakoměr
  • Cena: 2999 Kč
  • Výrobce: Braun
  • EAN: 4022167245007
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce