Bromhexin 12 BC kapky 30 ml

Bromhexin 12 BC kapky 30 ml

89 Kč

Jakostní Bromhexin 12 BC kapky 30 ml značky - tento produkt doručujeme v husté akci za 89.00 CZK. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

No a tohle chcete: Bromhexin 12 BC kapky 30 ml co odebíráme od výrobce - tento hit pořídíte levně za 89 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Bromhexin 12 BC kapky uvolňuje hleny při onemocnění dýchacích cest s úporným zahleněním. Přípravek Bromhexin 12 BC kapky se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která  doprovází úporné zahlenění a vlhký kašel. Přípravek je vhodný při akutním zánětu průdušek a plic k uvolnění hlenu. Kapky Bromhexin 12 BC kapky jsou určeny dospělé, dospívající a děti od 2 let.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 14 let užívají 3x denně 16-33 kapek. Děti a dospívající ve věku 6-14 let a pacienti s hmotností pod 50 kg užívají 3x denně 16 kapek. Děti ve věku 2-6 let užívají 3x denně 8 kapek. Obvyklá doba léčby přípravkem Bromhexin 12 BC je 7-10 dní.

Složení:

Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum 12 mg v 1 ml roztoku.

Dalšími složkami jsou bezvodá kyselina citronová, silice máty rolní částečně zbavená mentholu, propylenglykol, čištěná voda.

Upozornění:

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Bromhexin 12 BC kapky 30 ml

  • Název: Bromhexin 12 BC kapky 30 ml
  • Cena: 89 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 4013054000250
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce