Bromhexin 8 Berlin-Chemie 25 tablet

Bromhexin 8 Berlin-Chemie 25 tablet

55 Kč

Příjemné pocity navazující Bromhexin 8 Berlin-Chemie 25 tablet s osvědčenou značkou - toto zboží si můžete nechat poslat za úžasnou cenu 55.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Prestižní Bromhexin 8 Berlin-Chemie 25 tablet od značky - tento produkt dodáváme v sezónní slevě za 55 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už se těšíte na svoji objednávku?

Bromhexin 8 tablety je lék štěpící hlen v průduškách a používá se při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest (průdušky, plíce), která jsou provázena poruchou tvorby a transportu hlenu.  Jako samoléčba se tento přípravek užívá pro léčbu akutních onemocnění dýchacích cest (akutní zánět průdušek).

Dávkování:

Dospělí a dospívající starší 14 let užívají 1 až 2 tablety 3x denně. Děti ve věku od 6 do 14 let a pacienti s tělesnou hmotností nižší než 50kg užívají 1 tabletu 3x denně. Bromhexin tablety se užívají po jídle a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny (je třeba zvýšit příjem tekutin během dne).

Pokud se do 5 dnů stav nelepší je nutná porada s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum 8 mg v 1 tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, želatina, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, sacharóza, uhličitan vápenatý, hydrát zásaditého uhličitanu hořečnatého, mastek, chinolinová žluť (E 104), oxid titaničitý (E 171), makrogol 6000, povidon 25, tekutá glukóza (suchá) a karnaubský vosk.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Bromhexin 8 Berlin-Chemie 25 tablet

  • Název: Bromhexin 8 Berlin-Chemie 25 tablet
  • Cena: 55 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 4013054001103
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce