Canesten GYN 6 dní vaginální krém 35 g + aplikátor Canesten

Canesten GYN 6 dní vaginální krém 35 g + aplikátor

185 Kč

Limitovaná edice produktu Canesten GYN 6 dní vaginální krém 35 g + aplikátor od populárního výrobce Canesten - tento hit můžete získat v husté akci za 185.00 CZK. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 8590322000991
Do obchodu

Popis

Canesten

Trendy Canesten GYN 6 dní vaginální krém 35 g + aplikátor od producenta Canesten - toto zboží si můžete opatřit za jedinečnou cenu 185 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Canesten GYN 6 DNÍ vaginální krém se používá u žen k léčbě gynekologických zánětů a zánětů zevního genitálu, které se projevují svěděním a zarudnutím v oblasti pochvy a vulvy, pálením, zduřením a bolestivostí tkání pochvy a bělavým výtokem z pochvy. Dále přípravek Canesten GYN 6 DNÍ mohou používat muži k léčbě zánětu žaludu pohlavního údu, který se projevuje zarudnutím, svěděním a páchnoucím výtokem z předkožkového vaku. Vaginální krém Canesten GYN 6 DNÍ dní je určen pro dospělé a mladistvé od 12 let.

Jak se přípravek Canesten GYN 6 DNÍ vaginální krém používá:

Při zánětu pochvy se obsah 1 aplikátoru zavádí do pochvy každý večer 6 po sobě následujících dní. Při zánětu vulvy u žen a zánětu žaludu u mužů se krém nanáší 2-3x denně na postižené oblasti. Obvyklá doba léčby je 1-2 týdny. Jestliže do 7 dnů od zahájení léčby nedojde ke zlepšení příznaků onemocnění, poraďte se svým lékařem. Pro zvládnutí onemocnění je nezbytná současná léčba sexuálních partnerů.   

Složení:

Léčivou látkou je Clotrimazolum 0,01g v 1 g vaginálního krému.

Pomocnými látkami jsou Benzylalkohol, cetylpalmitát, cetylstearylalkohol, čištěná voda, polysorbát 60, sorbitanstearát, octyldodekanol.

Upozornění:

Přípravek Canesten GYN 6 DNÍ obsahuje cetylstearylalkohol, kterýmůže vyvolat lokální kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu). Canesten GYN 6 DNÍ může snížit účinnost pryžových antikoncepčních pomůcek, např. kondomu nebo pesaru. Použijte proto alternativní metody antikoncepce ještě nejméně 5 dní po skončení léčby tímto přípravkem.

 

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK 

Parametry produktu Canesten GYN 6 dní vaginální krém 35 g + aplikátor

  • Název: Canesten GYN 6 dní vaginální krém 35 g + aplikátor
  • Cena: 185 Kč
  • Výrobce: Canesten
  • EAN: 8590322000991
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce