Clotrimazole Recordati 10mg/g krém 50 g

Clotrimazole Recordati 10mg/g krém 50 g

99 Kč

V akci je Clotrimazole Recordati 10mg/g krém 50 g od výrobce - tento hit získáte extra výhodně za 99.00 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Váš oblíbený produkt, Clotrimazole Recordati 10mg/g krém 50 g s pečetí kvality - toto zboží si můžete koupit s VIP slevou pro každého za 99 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

K lokální léčbě kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými bakteriemi. Jedná se nejčastěji o plísňová onemocnění v kožních záhybech, mezi prsty u nohou nebo v oblasti třísel, která se projevují svěděním, začervenáním a někdy olupováním kůže. Dále se krém používá při zánětů zevních rodidel u žen a zánětu žaludu a předkožky u mužů.

Složení:

Clotrimazolum 10 mg (1%) v 1 g krému.

Dávkování:

Krém se nanáší v tenké vrstvě na postižené místo 2-3krát denně a lehce se vtírá. Doba ošetření závisí na rozsahu, lokalizaci a charakteru onemocnění a obvykle trvá 3-4 týdny. Po odeznění akutních příznaků nemoci a ustoupení subjektivních potíží je nutno v léčbě pokračovat nejméně 2 týdny po vymizení klinických známek onemocnění. Přípravek mohou používat dospělí a mladiství. Děti od 2 let pouze pod dohledem lékaře.

Upozornění:

Pokud se do 7 dnů (u zánětu zevních rodidel) nebo do 14 dnů (u kožních infekcí) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Parametry produktu Clotrimazole Recordati 10mg/g krém 50 g

  • Název: Clotrimazole Recordati 10mg/g krém 50 g
  • Cena: 99 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8594002951139
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce