Coldrex CITRON Horký nápoj 10 sáčků Coldrex

Coldrex CITRON Horký nápoj 10 sáčků

Dostupnost: 
Do obchodu »
home

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync

Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up

Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart

Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Prestižní Coldrex CITRON Horký nápoj 10 sáčků se známou značkou Coldrex - tento artikl se na vás těší při právě probíhající akci za 169 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Coldrex Horký nápoj Citron je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 50 kg.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček až 4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající do 15 let.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum 750 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum 60 mg v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou sacharóza, kyselina citronová, sodná sůl sacharinu, dihydrát natrium-citrátu, chinolinová žluť, citronové aroma v prášku.

Upozornění:

Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron obsahuje sodík a sacharózu. To je nutné vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou.

Pokud užíváte Coldrex Horký nápoj Citron, neužívejte současně jiné přípravky k léčbě chřipky a nachlazení, zejména jiné přípravky obsahující paracetamol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

 

Parametry produktu Coldrex CITRON Horký nápoj 10 sáčků

  • Název: Coldrex CITRON Horký nápoj 10 sáčků
  • Cena: 169 Kč
  • Výrobce: Coldrex
  • EAN: 8594060894942

Podobné produkty

Coldrex CITRON Horký nápoj 10 sáčků

Další produkty od výrobce

Coldrex

Jedinečná nabídka, Coldrex CITRON Horký nápoj 10 sáčků od výrobce Coldrex - tento artikl je v tento okamžik za úžasnou cenu 169.00 CZK. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .

Možnosti dopravy a platby