Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků Coldrex

Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků

Dostupnost: 
Do obchodu »
home

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync

Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up

Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart

Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Radost přinášející Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků od oblíbené značky Coldrex - tento produkt prodáváme extra výhodně za 155 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Coldrex Horký nápoj Citron s medem je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron s medem jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 50 kg.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček až 4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka je 4 sáčky. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající do 15 let.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum 750 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a Acidum ascorbicum ethylcelluloso obductum 60 mg (odpovídá acidum ascorbicum 58,5 mg) v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, sodná sůl sacharinu, dihydrát natrium-citrátu, citronové aroma v prášku, medové aroma v prášku, karamelové barvivo (E150), kukuřičný škrob, aspartam, sacharóza.

Upozornění:

Pokud užíváte Coldrex Horký nápoj Citron s medem, neužívejte současně jiné přípravky k léčbě chřipky a nachlazení, zejména jiné přípravky obsahující paracetamol. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem obsahuje aspartam, sodík a sacharózu. Aspartam je zdrojem fenylalaninu, který může být škodlivý pro pacienty s fenylketonurií. Dále je nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Rada z lékárny:

Kombinované přípravky ve formě horkých nápojů jsou vhodné při příznacích nachlazení jako jsou zvýšená teplota, bolest hlavy, svalů a kloubů a také při rýmě a kýchání. Sliznici nosu proplachujte roztoky mořské vody, které plní nejen funkci hydratační, ale rovněž funkci hygienickou. Při pálení a bolesti v krku použijte pastilky nebo roztoky k dezinfekci sliznice. Zvýšené dávky vitamínů, zejména vitamínu C, podpoří imunitní systém a urychlí se léčba a rekonvalescence organismu. Dodržujte pitný režim popíjením např. bylinkových nebo ovocných čajů.

Parametry produktu Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků

  • Název: Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků
  • Cena: 155 Kč
  • Výrobce: Coldrex
  • EAN: 8594060895017

Podobné produkty

Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků

Další produkty od výrobce

Coldrex

Špičkové zboží, Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků originální od labelu Coldrex - tento artikl nepropásněte v jedinečné akci za 155.00 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .

Možnosti dopravy a platby