Coldrex MAXGRIP CITRON 10 sáčků Coldrex

Coldrex MAXGRIP CITRON 10 sáčků

Dostupnost: 
Do obchodu »
home

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync

Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up

Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart

Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Diskontní Coldrex MAXGRIP CITRON 10 sáčků od společnosti Coldrex - tento hit získáte po slevě za 179 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to se jednoduše vyplatí.

Coldrex Maxgrip Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a silného nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Maxgrip Citron jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 65 kg) užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky a maximální jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající do 15 let.

Složení:

Léčivými látkami v jednom sáčku jsou paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum (vitamin C) 40 mg.

Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, sacharóza, sodná sůl sacharinu, citronové aroma v prášku, kurkumin (E 100), koloidní bezvodý oxid křemičitý.

Upozornění:

Přípravek Coldrex Maxgrip Citron obsahuje sodík a sacharózu. To je nutné vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou. Pokud užíváte Coldrex Maxgrip Citron, neužívejte současně jiné přípravky k léčbě chřipky a nachlazení, zejména jiné přípravky obsahující paracetamol. Během léčby se nesmí konzumovat alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. 

Kombinované přípravky ve formě horkých nápojů jsou vhodné při příznacích nachlazení jako jsou zvýšená teplota, bolest hlavy, svalů a kloubů a také při rýmě a kýchání. Sliznici nosu proplachujte roztoky mořské vody, které plní nejen funkci hydratační, ale rovněž funkci hygienickou. Při pálení a bolesti v krku použijte pastilky nebo roztoky k dezinfekci sliznice. Zvýšené dávky vitamínů, zejména vitamínu C, podpoří imunitní systém a urychlí se léčba a rekonvalescence organismu. Dodržujte pitný režim popíjením např. bylinkových nebo ovocných čajů. 

Parametry produktu Coldrex MAXGRIP CITRON 10 sáčků

  • Název: Coldrex MAXGRIP CITRON 10 sáčků
  • Cena: 179 Kč
  • Výrobce: Coldrex
  • EAN: 8594060895055

Podobné produkty

Coldrex MAXGRIP CITRON 10 sáčků

Další produkty od výrobce

Coldrex

No a tohle chcete: Coldrex MAXGRIP CITRON 10 sáčků s proslulou značkou Coldrex - toto zboží si můžete zakoupit v neopakovatelné akci za 179.00 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .

Možnosti dopravy a platby