Coldrex MAXGRIP LESNÍ OVOCE 10 sáčků Coldrex

Coldrex MAXGRIP LESNÍ OVOCE 10 sáčků

189 Kč

Velmi oblíbený produkt Coldrex MAXGRIP LESNÍ OVOCE 10 sáčků se známou značkou Coldrex - tento hit můžete získat extra výhodně za 189.00 CZK. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 8594060895079
Do obchodu

Popis

Coldrex

Velmi žádaný produkt, Coldrex MAXGRIP LESNÍ OVOCE 10 sáčků od oblíbené společnosti Coldrex - tento hit seženete při časově omezené akci za 189 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?

Coldrex Maxgrip Lesní ovoce je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání a vitamín C. Přípravek Coldrex Maxgrip Lesní ovoce se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a silného nachlazení a jiných horečnatých onemocnění doprovázených ucpaným nosem a vedlejšími nosními dutinami. Coldrex Maxgrip Lesní ovoce odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Maxgrip Lesní ovoce jsou určeny pro dospělé od 18 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

Dávkování:

Dospělí od 18 let (s hmotností od 65 kg) užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky a maximální jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivých látek se nesmí podávat dětem a dospívající do 18 let.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum (vitamin C) 70 mg v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou sacharosa, natrium-citrát, kyselina vinná, aspartam, ovocné aroma v prášku (obsahuje sacharosu, maltodextrin, oxidovaný kukuřičný škrob, rostlinný olej), barva E122/110/142 (obsahuje oranžovou žluť (E 110), azorubin (E 122), zeleň S (E 142)).

Upozornění:

Pokud užíváte Coldrex Maxgrip Lesní ovoce, neužívejte současně jiné přípravky obsahující paracetamol. Během léčby se nesmí konzumovat alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Rada z lékárny:

Kombinované přípravky ve formě horkých nápojů jsou vhodné při příznacích nachlazení jako jsou zvýšená teplota, bolest hlavy, svalů a kloubů a také při rýmě a kýchání. Sliznici nosu proplachujte roztoky mořské vody, které plní nejen funkci hydratační, ale rovněž funkci hygienickou. Při pálení a bolesti v krku použijte pastilky nebo roztoky k dezinfekci sliznice. Zvýšené dávky vitamínů, zejména vitamínu C, podpoří imunitní systém a urychlí se léčba a rekonvalescence organismu. Dodržujte pitný režim popíjením např. bylinkových nebo ovocných čajů.

Parametry produktu Coldrex MAXGRIP LESNÍ OVOCE 10 sáčků

  • Název: Coldrex MAXGRIP LESNÍ OVOCE 10 sáčků
  • Cena: 189 Kč
  • Výrobce: Coldrex
  • EAN: 8594060895079
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce