Diagnostic DM-200 IHB automatický tlakoměr Diagnostic

Diagnostic DM-200 IHB automatický tlakoměr

765 Kč

Jasný hit, Diagnostic DM-200 IHB automatický tlakoměr originální od labelu Diagnostic - tento artikl musíte mít při časově omezené akci za 765.00 CZK. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 5907581253892
Do obchodu

Popis

Diagnostic

Velmi žádaný produkt, Diagnostic DM-200 IHB automatický tlakoměr od kvalitní značky Diagnostic - tento artikl čeká na vás po slevě za 765 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Udržujte svůj tlak pod kontrolou. Pro pravidelné kontroly již nadále nemusíte docházet ke svému lékaři. Pořiďte si automatický pažní tlakoměr Diagnostic DM-200IHB, který můžou využívat až dva lidé. Přístroj nabízí dostatečnou kapacitu k tomu, aby u každého uživatele uložil až 60 posledních měření, a to včetně data a času. Zvolte si svůj přednastavený profil a sledujte, jak se váš tlak v průběhu času vyvíjí. Takto například poznáte, jestli nově předepsané léky správně fungují, nebo je potřeba je vyměnit za jiné.

Měření nepravidelného pulsu

Naměřené údaje se zobrazí na přehledném displeji, výsledky jsou barevně klasifikovány, takže i podle barevného zařazení poznáte, zda máte vysoký či nízký tlak, nebo jestli je v normě. Přístroj zvládne měřit i v případě nepravidelného pulsu IHB a zajistí přesné a spolehlivé výsledky. Součástí balení je komfortní manžeta velikosti M, která je určena pro paži s obvodem od 22 do 36 cm.

Parametry produktu Diagnostic DM-200 IHB automatický tlakoměr

  • Název: Diagnostic DM-200 IHB automatický tlakoměr
  • Cena: 765 Kč
  • Výrobce: Diagnostic
  • EAN: 5907581253892
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce