Dr.Max Acetylcystein 600 mg 10 šumivých tablet Dr.Max

Dr.Max Acetylcystein 600 mg 10 šumivých tablet

Dostupnost: 
Do obchodu »
home

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync

Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up

Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart

Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

V akci je pouze tady Dr.Max Acetylcystein 600 mg 10 šumivých tablet co bereme od značky Dr.Max - tento produkt máte za pár kliknutí za skvělou cenu 119 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Acetylcystein Dr.Max 600 mg obsahuje acetylcystein, který rozpouští vazký hlen v dýchacích cestách. Přípravek Acetylcystein Dr.Max 600 mg se užívá k léčbě akutních onemocnění dýchacích cest během běžného nachlazení, spojených s obtížným vykašláváním a tvorbou viskózního hlenu. Užívá se na vlhký kašel. Šumivé tablety Acetylcystein Dr.Max 600 mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 14 let.

Jak se přípravek Acetylcystein Dr.Max 600 mg užívá:

Dospělí užívají 1x denně 1 šumivou tabletu. Dospívající od 14 let užívají 2x denně ½ šumivé tablety. Acetylcystein Dr.Max 600 mg nemá být užíván déle než 4-5 dnů bez porady s lékařem. Pro vysoký obsah léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající mladší než 14 let.

Složení:

Léčivou látkou je acetylcystein acetylcysteinum 600 mg v jedné šumivé tabletě.

Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, kyselina askorbová, dihydrát natrium-citrátu, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, mannitol, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, laktosa, citronové aroma v prášku (obsahuje citronovou silici, přírodní/přírodně identickou citronovou silici, mannitol, maltodextrin, glukonolakton, sorbitol a koloidní bezvodý oxid křemičitý).

Upozornění:

Přípravek Acetylcystein Dr.Max obsahuje laktózu, sorbitol a směsi sodíku. Nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Dr.Max Acetylcystein 600 mg 10 šumivých tablet

  • Název: Dr.Max Acetylcystein 600 mg 10 šumivých tablet
  • Cena: 119 Kč
  • Výrobce: Dr.Max
  • EAN: 8595566451301

Podobné produkty

Dr.Max Acetylcystein 600 mg 10 šumivých tablet

Další produkty od výrobce

Dr.Max

Vynikající Dr.Max Acetylcystein 600 mg 10 šumivých tablet od známé značky Dr.Max - toto zboží si můžete nechat dodat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 119.00 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .

Možnosti dopravy a platby