Dr.Max Hot&Cold Therapy termopolštářek 1 ks Dr.Max

Dr.Max Hot&Cold Therapy termopolštářek 1 ks

169 Kč

Exkluzivní Dr.Max Hot&Cold Therapy termopolštářek 1 ks co nám dodává Dr.Max - tento hit snadno najdete při časově omezené akci za 169.00 CZK. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 8595566409142
Do obchodu

Popis

Dr.Max

Ve slevě je Dr.Max Hot&Cold Therapy termopolštářek 1 ks pocházející od značky Dr.Max - tento produkt koupíte v perfektní akci za 169 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Hřejivý a chladivý gelový polštářek pro opakované použití s praktickým látkovým obalem a elastickým páskem. Gel je bezpečný a netoxický. Polštářek můžete umýt ručně ve slabém čisticím prostředku. Nepoužívejte alkohol ani jiná rozpouštědla. Rozměr polštářku je 12 x 29 cm.

  • Hřejivý obklad pomáhá při bolestech svalů a zad, zmírňuje křeče, uvolňuje napětí a stimuluje krevní oběh.
  • Chladivý obklad pomáhá zmírnit otok, přináší úlevu při bolestech, při bodnutí hmyzem a lehkých popáleninách.

Použití:

Hot Therapy:

  • Polštářek ponořte do nádoby s vodou, která je zahřátá na 80 °C na dobu max. 8 min. Nádoba s vodou musí být po celou dobu odstraněna ze zdroje tepla.
  • Polštářek vložte do nádoby s vodou a celé dejte do mikrovlnné trouby. Troubu nastavte na výkon max. 600 W a polštářek zahřívejte max. 3 minuty.

Po vyjmutí z vodní lázně vložte polštářek do látkového obalu a nechte ho přiložený na požadovaném místě tak dlouho, dokud vám to bude příjemné. Jakmile polštářek dosáhne pokojové teploty, postup opakujte. Nikdy neohřívejte obklad přímo v mikrovlnné troubě ani jinou metodou bez použití vodní lázně!

Cold Therapy:

  • Vložte polštářek do chladničky nebo mrazničky alespoň na dvě hodiny. Polštářek zůstává pružný i po zchlazení v mrazničce.

Polštářek vložte do látkového obalu a poté upevněte na těle. Nechte ho přiložený nejdéle 20 minut a poté počkejte 20 minut, než chladivý obklad znovu přiložíte.

Upozornění:

Polštářek je určen pouze pro vnější použití. Nikdy ho nepoužívejte přímo na pokožku, ale vždy nejprve vložte do přiloženého látkového obalu. Na polštářek si nesedejte, ani se o něj neopírejte velkou silou, vyvarujete se tak možnému prasknutí. Polštářek nikdy nepoužívejte během spánku. Nepřikládejte polštářek na poškozenou nebo citlivou pokožku. Pokud vám není polštářek příjemný, okamžitě ho z těla odstraňte.

Polštářek nezahřívejte přehnutý. Buďte opatrní při vytahování horkého polštářku z vody. Je-li příliš horký, počkejte až zchladne a teprve poté si ho přiložte na tělo. Polštářek nezahřívejte v troubě nebo na přímém ohni. Je-li polštářek zahříván příliš dlouho nebo na příliš vysokou teplotu, může prasknout.

Parametry produktu Dr.Max Hot&Cold Therapy termopolštářek 1 ks

  • Název: Dr.Max Hot&Cold Therapy termopolštářek 1 ks
  • Cena: 169 Kč
  • Výrobce: Dr.Max
  • EAN: 8595566409142
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce