Dr.Max IBUPROFEN 100mg/5ml perorální suspenze 100 ml Dr.Max

Dr.Max IBUPROFEN 100mg/5ml perorální suspenze 100 ml

Dostupnost: 
Do obchodu »
home

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync

Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up

Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart

Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

V akci je pouze tady Dr.Max IBUPROFEN 100mg/5ml perorální suspenze 100 ml co nám vyrábí Dr.Max - tento produkt nabízíme s výjimečnou slevou za 99 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Ibuprofen Dr.Max 100 mg/5 ml je léčivý přípravek s obsahem ibuprofenu. Tato látka má protizánětlivý účinek, zmírňuje bolest, zmenšuje otoky a snižuje horečku. Perorální suspenze Ibuprofen Dr.Max 100 mg/5 ml je určena pro děti od 3 měsíců věku s hmotností větší než 5 kg.

Přípravek Ibuprofen Dr.Max 100 mg/5 ml se používá krátkodobě k léčbě příznaků:

  • Mírné až středně silné bolesti (např. bolest hlavy, zubů)
  • Horečky
  • Horečnatého stavu spojeného s chřipkou a nachlazením

Dávkování:

Dětem ve věku 3-6 měsíců (5-7,6 kg) se podává 3x denně 2,5 ml suspenze, dětem od 6 do 12 měsíců (7,7-9 kg) 3-4x denně 2,5 ml. Děti od 1 do 3 let (10-15 kg) užívají 3x denně 5 ml, děti od 4 do 6 let (16-20 kg) 3x denně 7,5 ml, děti ve věku 7-9 let (21-29 kg) užívají 3x denně 10 ml suspenze a děti od 10 do 12 let (30-40 kg) 4x denně 10 ml. Dávky se podávají po 6 až 8 hodinách.

Tento přípravek je určen pouze ke krátkodobému užívání. Dětem by se měla podávat nejnižší dávka po co nejkratší dobu, která je nutná k úlevě od příznaků onemocnění. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 3 dny (u kojenců od 3 do 6 měsíců ne déle než jeden den).

Složení:

Léčivou látkou je ibuprofenum 100 mg v 5 ml perorální suspenze.

Dalšími složkami jsou glycerol, nekrystalizující sorbitol 70 % (E420), xanthanová klovatina, mikrokrystalická celulóza a sodná sůl karmelózy, polysorbát 80, dihydrát dinatrium-edetátu, dihydrát sodné soli sacharinu, monohydrát kyseliny citronové, dihydrát natrium-citrátu, natrium-benzoát (E211), simetikonová emulze 30%, chlorid sodný, čištěná voda;

Meruňkové aroma obsahuje: propylenglykol, aroma, přírodní aroma, pomerančovou silici, citronovou silici.

Ochucovadlo v prášku obsahuje: bramborový maltodextrin, aroma, aspartam (E951), draselnou sůl acesulfamu (E950).

Upozornění:

Přípravek Ibuprofen Dr.Max 100 mg/5 ml obsahuje sorbitol a sodík. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku. Dále obsahuje aspartam, který je zdrojem fenylalaninu. Může být škodlivý pro pacienty s fenylketonurií.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Dr.Max IBUPROFEN 100mg/5ml perorální suspenze 100 ml

  • Název: Dr.Max IBUPROFEN 100mg/5ml perorální suspenze 100 ml
  • Cena: 99 Kč
  • Výrobce: Dr.Max
  • EAN: 8595566450878

Podobné produkty

Dr.Max IBUPROFEN 100mg/5ml perorální suspenze 100 ml

Další produkty od výrobce

Dr.Max

Váš oblíbený produkt, Dr.Max IBUPROFEN 100mg/5ml perorální suspenze 100 ml s jakostní značkou Dr.Max - toto zboží si můžete koupit s extra slevou za 99.00 CZK. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Udělejte si radost.

Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .

Možnosti dopravy a platby