Dr. Müller Dermochlorophyl Sprej 50 ml Dr. Müller

Dr. Müller Dermochlorophyl Sprej 50 ml

125 Kč

No tak tohle je gól: Dr. Müller Dermochlorophyl Sprej 50 ml co nám vyrábí Dr. Müller - tento hit získáte v husté akci za 125.00 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 8595610401573
Do obchodu

Popis

Dr. Müller

No tak tohle je gól: Dr. Müller Dermochlorophyl Sprej 50 ml co nám dodává Dr. Müller - tento hit získáte levně za 125 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Přípravek má příznivý vliv na obnovu poškozených tkání a hojení ran. Omezuje nepříjemný zápach způsobený zánětlivými procesy na kůži a sliznici. Po nanesení gel vytváří podmínky nevhodné pro bakterie a jiné choroboplodné zárodky. Opakovanou aplikací se posiluje pozitivní vliv chlorofylu na průběh hojení.

Složení:
Aktivní složkou přípravku je v oleji rozpustná forma měďnatého komplexu chlorofylu.

Způsob použití a dávkování:
Přípravek se používá lokálně při bércových vředech, špatně se hojících či hnisajících poraněních a drobných popáleninách různého původu. Sprej je možno šetrně aplikovat na obtížně přístupná místa. Po nastříkání vytváří jemný, intenzivně zelený film, který díky olejovému základu nepůsobí dehydrataci ošetřené plochy kůže.

Sprej se aplikuje na postižené místo krátkým (1 – 2 vteřiny) stlačením ventilu tlakové nádobky ze vzdálenosti asi 20 – 25 cm. Na postiženém místě se nastříkaný zelený film nechá volně vstřebat. Na větší plochu je možno ho aplikovat opakovaně.

Upozornění:
Přípravek se nedoporučuje při přecitlivělosti na chlorofyl či jiné složky přípravku. Přecitlivělost se projevuje svěděním a zarudnutím kůže po použití přípravku.

Při aplikaci je třeba se vyhnout zasažení očí. Opatrně nanášejte, přípravek může zabarvit oděv!

Uchovávání:
Přípravek uchovávejte při teplotě +5° až +25 °C na suchém místě mimo dosah dětí, chraňte ho před povětrnostními vlivy. Nesmí být vystavován přímému působení slunečního světla a skladován v blízkosti topných těles.

Balení:
50ml

Zdroj: www.muller-pharma.cz

Parametry produktu Dr. Müller Dermochlorophyl Sprej 50 ml

  • Název: Dr. Müller Dermochlorophyl Sprej 50 ml
  • Cena: 125 Kč
  • Výrobce: Dr. Müller
  • EAN: 8595610401573
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce