Duofilm Kožní roztok 15 ml Duofilm

Duofilm Kožní roztok 15 ml

245 Kč

Radost přinášející Duofilm Kožní roztok 15 ml od Duofilm - tento produkt koupíte s VIP slevou pro každého za 245.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Duofilm

Tradiční bestseller, Duofilm Kožní roztok 15 ml od originálního výrobce Duofilm - toto zboží zakoupíte s unikátní slevou za 245 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Duofilm je léčivý přípravek, který je určený k lokálnímu použití pouze na bradavice kdekoli na kůži kromě obličeje, oblasti genitálu a konečníku a sliznic. Duofilm rozrušuje vrstvu tuhé hrubé kůže na povrchu bradavice. Nepoužívejte na zdravou kůži v okolí bradavic. Bradavice je virové onemocnění v povrchové vrstvě kůže. Nejčastěji se přenáší kontaktem viru s porušenou kůží, hlavně tam, kde je teplo a vlhko (např. plavecké bazény). Kožní roztok Duofilm mohou používat dospělí, dospívající a děti od 2 let.

Jak se přípravek Duofilm používá:

1x denně pomocí aplikátoru naneste roztok na bradavici (nejlépe večer před spaním) do úplného vymizení nebo po dobu 6-12 týdnů. Bradavice se postupně zmenšuje, až vymizí. Pokud nedojde k odstranění bradavic do 12 týdnů, poraďte se o další léčbě s lékařem.

Složení:

Léčivými látkami jsou acidum lacticum (kyselina mléčná) 16,7 % hmotnostních (odpovídá acidum lacticum anhydricum (kyselina mléčná bezvodá) 15 % hmotnostních) a acidum salicylicum (kyselina salicylová) 16,7 % hmotnostních.

Pomocnou látkou je kolodium 4%.

Upozornění:

Přípravek Duofilm je vysoce hořlavý. Nepoužívejte ho v blízkosti zdrojů tepla, ohně nebo plamene. Při aplikaci přípravku a bezprostředně po ní nekuřte.

Parametry produktu Duofilm Kožní roztok 15 ml

  • Název: Duofilm Kožní roztok 15 ml
  • Cena: 245 Kč
  • Výrobce: Duofilm
  • EAN: 8596149000916
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce