Enticon 30 ml

Enticon 30 ml

179 Kč

Perfektní Enticon 30 ml s pečetí kvality - toto zboží si můžete koupit při časově omezené akci za 179.00 CZK. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 8595112675434
Do obchodu

Popis

Dnes jsme vybrali: Enticon 30 ml od populární značky - tento produkt dodáváme po zlevnění za 179 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Enticon přináší úlevu od všech nepříjemných příznaků, které souvisí s plynatostí (bolestivost, křeče, pocit napětí, říhání, nadýmání). Díky spojení probiotik Saccharomyces boulardii a simetikonu Enticon chrání a regeneruje střevní flóru a podporuje eliminaci plynů z trávicího traktu.

Jak se přípravek Enticon užívá:

Kojenci (od 1 měsíce): 20 kapek, případně naředěných v tekutině, nejlépe po jídle, 1-2x denně nebo podle doporučení lékaře. Děti: 20 kapek, případně naředěných v tekutině, nejlépe po jídle, 1-4x denně nebo podle doporučení lékaře. Dospělí: 20-40 kapek, případně naředěných v tekutině, nejlépe po jídle, 2-4x denně nebo podle doporučení lékaře.

Složení:

  • Saccharomyces boulardii působí jako dočasná mikroflóra, poskytující ochranu střevního traktu a zajišťuje tak správnou obnovu střevní mikroflóry
  • Simetikon snižuje povrchové napětí plynových bublin v trávicím traktu

Parametry produktu Enticon 30 ml

  • Název: Enticon 30 ml
  • Cena: 179 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8595112675434
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce