Flavobion 50 potahovaných tablet Flavobion

Flavobion 50 potahovaných tablet

205 Kč

Dnes je tady pro vás Flavobion 50 potahovaných tablet s trendy značkou Flavobion - tento produkt koupíte s úžasnou cenovkou 205.00 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 5903263900559
Do obchodu

Popis

Flavobion

Diskontní Flavobion 50 potahovaných tablet od známého výrobce Flavobion - tento produkt dodáváme za mimořádně nízkou cenu 205 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Flavobion má ochranný účinek na jaterní buňku, obnovuje a zlepšuje činnost poškozených jaterních buněk. Pomáhá odstraňovat škodlivé látky z organismu. Přípravek Flavobion se užívá jako pomocná léčba při chronickém zánětu jater, ztučnění a ztvrdnutí jater. Flavobion je určen pro dospělé a děti od 5 let.

Jak se přípravek Flavobion užívá:

Dospělí užívají 3x denně 1 tabletu, v těžších případech 3x denně 2 tablety. Dětem starším než 5 let se podávají podle tělesné hmotnosti 1-3 tablety denně (5-6 mg/kg tělesné hmotnosti/den). Bez porady s lékařem neužívejte více než 3 tablety denně. Děti by měly přípravek užívat pouze po poradě s lékařem. Během léčby dodržujte jaterní dietu. Je zakázáno pití alkoholických nápojů.

Složení:

Léčivou látkou je Silymarinum 70 mg v 1 potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, sacharosa, želatina, mikrokrystalická celulosa, kalcium-stearát, sodná sůl karboxymethylškrobu, potahová soustava Opadry 12H210000 (hypromelosa, oxid titaničitý, mastek, propylenglykol, polysorbát 80, hlinitý lak indigokarmínu, žlutý oxid železitý, hlinitý lak chinolinové žluti).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Flavobion 50 potahovaných tablet

  • Název: Flavobion 50 potahovaných tablet
  • Cena: 205 Kč
  • Výrobce: Flavobion
  • EAN: 5903263900559
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce