Frontline SPRAY 2

Frontline SPRAY 2,5 mg/ml kožní sprej roztok 100 ml

285 Kč

Neodoláte: Frontline SPRAY 2,5 mg/ml kožní sprej roztok 100 ml od firmy Frontline - toto zboží si můžete koupit téměř zdarma za 285.00 CZK. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Frontline

Tohle si zamilujete: Frontline SPRAY 2,5 mg/ml kožní sprej roztok 100 ml od producenta Frontline - tento artikl pořizujte za hustou cenu 285 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Frontline spray se používá k léčbě a prevenci při napadení blechami a klíšťaty u psů a koček, k léčbě a prevenci napadení všenkami u psů a koček a jako součást strategie léčby alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů a koček. Rychlý účinek ve formě postřiku. Může být použit rovněž u štěňat a koťat od 2. dne věku.

Použití:

Aplikujte 3-6 ml na kilogram živé hmotnosti zvířete (7,5 až 15 mg fipronilu na kg ž.hm.), t.j. 6-12 stisků aplikační pumpičky na kg.

Ze vzdálenosti 10-20 cm postříkejte celý povrch těla zvířete. Stříkejte v protisměru růstu srsti a zajistěte, aby byla veškerá srst navlhčena. Pročesávejte srst u dlouhosrstých plemen tak, aby mohl přípravek proniknout až na kůži hřbetu, boků, břicha, nohou, zad a krku zvířete. K ošetření hlavy a okolí očí nastříkejte na dlaň ruky chráněné rukavicí a jemně vetřete do srsti. Přípravek nechejte zaschnout při běžných teplotních podmínkách. Nevysušujte vytíráním. Přípravek je účinný po dobu až 5 týdnů proti klíšťatům, 1 až 3 měsíce proti blechám a 63 dnů (psi) nebo 42 dnů (kočky) proti všenkám. Vzhledem k absenci bezpečnostních studií je minimální interval mezi jednotlivými léčbami 4 týdny.

Složení:

Fipronilum 2,5 mg/ml, Copolyvidonum, Isopropylicum, Aqua purificata q.s. 1ml.

Upozornění:

Nepoužívejte u štěňat nebo koťat mladších 2 dnů. Neaplikujte nemocným zvířatům (celkové onemocnění, horečka) nebo zvířatům v rekonvalescenci. Nepoužívejte u králíků z důvodu nebezpečí nežádoucích reakcí až úhynu. Před použitím čtěte příbalovou informaci.

Je důležité ujistit se, že zvířata se po aplikaci nebudou vzájemně olizovat. Po aplikaci přípravku zabraňte psům po dobu 2 dnů koupání v přírodních vodních zdrojích. Přípravek může být použit u březích fen a koček a rovněž v laktaci.

Parametry produktu Frontline SPRAY 2,5 mg/ml kožní sprej roztok 100 ml

  • Název: Frontline SPRAY 2,5 mg/ml kožní sprej roztok 100 ml
  • Cena: 285 Kč
  • Výrobce: Frontline
  • EAN: 3661103014263
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce