Fypryst Combo spot-on pro kočky a fretky 50 mg/60 mg roztok pro nakapání na kůži 1x0

Fypryst Combo spot-on pro kočky a fretky 50 mg/60 mg roztok pro nakapání na kůži 1x0,5 ml

129 Kč

Vaše možnosti obohacující Fypryst Combo spot-on pro kočky a fretky 50 mg/60 mg roztok pro nakapání na kůži 1x0,5 ml od známé značky Fypryst - toto zboží si můžete objednat v neopakovatelné akci za 129.00 CZK. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fypryst

Udělejte si radost: Fypryst Combo spot-on pro kočky a fretky 50 mg/60 mg roztok pro nakapání na kůži 1x0,5 ml s pečetí kvality Fypryst - tento artikl je tady pro vás za hustou cenu 129 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Vy tak neplatíte nic navíc!

Fypryst combo pro kočky a fretky je přípravek určený k léčbě a prevenci napadení blechami (Ctenocephalides spp.), klíšťaty (Ixodes ricinus, Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus) a všenkami u koček a u fretek.

Kočky:

  • Léčba napadení blechami. Insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami trvá po dobu 4 týdnů. Prevence množení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami po dobu šest týdnů po aplikaci.
  • Léčba napadení klíšťaty. Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu až 2 týdnů proti klíšťatům.
  • Léčba napadení všenkami.
  • Přípravek je možné použít jako součást léčebné strategie při zvládání alergické dermatitidy po bleším kousnutí (FAD), pokud již byla dříve diagnostikována veterinárním lékařem.

Fretky:

  • Léčba napadení blechami. Insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami trvá po dobu 4 týdnů. Prevence množení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami.
  • Léčba napadení klíšťaty. Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu 4 týdnů proti klíšťatům.

Jednoduchá aplikace, doba působení až 6 týdnů proti blechám a 4 týdny proti klíšťatům.

Balení obsahuje 1 pipetu s roztokem pro nakapání na kůži.

Dávkování:

Obsah jedné pipety se vyprázdní přímo na kůži hřbetu zvířete na dolní části krku před lopatkami. Minimální interval mezi aplikacemi je 4 týdny.

Složení:

Fipronilum 50 mg, S-methoprenum 60 mg, Butylhydroxyanisol (E320) 0,1 mg, Butylhydroxytoluen (E321) 0,05 mg) v jedné pipetě.

Upozornění:

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Parametry produktu Fypryst Combo spot-on pro kočky a fretky 50 mg/60 mg roztok pro nakapání na kůži 1x0,5 ml

  • Název: Fypryst Combo spot-on pro kočky a fretky 50 mg/60 mg roztok pro nakapání na kůži 1x0,5 ml
  • Cena: 129 Kč
  • Výrobce: Fypryst
  • EAN: 3838989680343
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce