Guttalax 5 mg 20 tablet Guttalax

Guttalax 5 mg 20 tablet

85 Kč

Hit z katalogu: Guttalax 5 mg 20 tablet od společnosti Guttalax - tento hit naleznete v jedinečné akci za 85.00 CZK. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Guttalax

Spokojenost přinášející Guttalax 5 mg 20 tablet s osvědčenou značkou Guttalax - tento artikl musíte mít za úžasnou cenu 85 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Guttalax je místně působící projímadlo, které stimuluje peristaltiku (vlnovitý pohyb stěn) tlustého střeva a změkčuje stolici. Přípravek Guttalax je určen k léčbě akutní funkční zácpy a k občasnému použití pro usnadnění vyprázdnění při chronické zácpě. Přípravek Guttalax je vhodný ke krátkodobému užívání u dospělých a dětí od 4 let. Děti by měly přípravek užívat na doporučení lékaře.

Jak se přípravek Guttalax tablety užívá:

Dospělí, dospívající a děti od 10 let užívají 1-2 tablety 1x denně. Maximální dávka je 2 tablety denně. Děti ve věku 4-10 let užívají ½-1 tabletu 1x denně. Maximální dávka je 1 tableta denně. Přípravek se užívá večer před spaním, účinek nastává obvykle následující den ráno. Doporučuje se začít s nejnižší dávkou. Přípravek lze pravidelně podávat po dobu maximálně 2 týdnů.

Složení:

Léčivou látkou je natrii picosulfas monohydricus 5 mg v 1 tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, sušený kukuřičný škrob, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hydrolyzovaný bramborový škrob, magnesium-stearát, rozpustný škrob.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Guttalax 5 mg 20 tablet

  • Název: Guttalax 5 mg 20 tablet
  • Cena: 85 Kč
  • Výrobce: Guttalax
  • EAN: 8595116522666
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce