Hemagel PRVNÍ POMOC 5 g + 3 ks krycí fólie Hemagel

Hemagel PRVNÍ POMOC 5 g + 3 ks krycí fólie

205 Kč

Jakostní Hemagel PRVNÍ POMOC 5 g + 3 ks krycí fólie s jakostní značkou Hemagel - tento produkt máte za pár kliknutí s extra slevou za 205.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Hemagel

Trhem osvědčený produkt, Hemagel PRVNÍ POMOC 5 g + 3 ks krycí fólie kvalitní značky Hemagel - tento produkt máte na dosah ruky v úžasné akci za 205 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Komplexní balení pro ošetření povrchových poranění v domácnosti. Hemagel PRVNÍ POMOC pomáhá při hojení drobných povrchových poranění, jako jsou odřeniny, řezné rány, puchýře a opaření. Působí na základě vlhkého hojení ran, odvádí z rány vznikající kyslíkové radikály, kryje ránu před sekundární infekcí a utváří na ráně pružnou ochrannou vrstvu. Vlhké prostředí při léčbě ran je moderní a zároveň základní podstatou ošetřování. Stabilní vlhkost v ráně zabraňuje tvorbě strupů a tím pomáhá urychlovat proces hojení. V ráně vytváří ideální prostředí pro hojení (optimální pH, vlhkost). Balení obsahuje také krycí fólii Dermafoll. Prodyšná nesavá fólie je nepřilnavá k ráně a snadno se odstraňuje.

Použití:

1x denně na omytou, očistěnou ránu aplikujte Hemagel v tenké vrstvě 1-2 mm a poté překryjte krycí fólií. Průhledná fólie je určena k dočasnému krytí rány po dobu max. 6 hodin. Poté ji odstraňte a ránu omyjte pod tekoucí vodou. Podle stavu rány ponechte pouze vrstvu Hemagelu nebo překryjte ránu sekundárním krytím, mastným tylem, zafixujte obvazem nebo náplastí.

Složení:

Hydrofilní gel složený z kopolymeru 2-hydroxyethylmetakrylátu, obsahujícího stericky stíněné aminy, maktogol a čistěná voda.

Upozornění:

V případě výskytu vedlejších nežádoucích účinků (zvýšená bolestivost, zarudnutí apod.) přerušte léčbu a kontaktujte ošetřujícího lékaře. Chraňte před dětmi. Nepoužívejte vnitřně!

Parametry produktu Hemagel PRVNÍ POMOC 5 g + 3 ks krycí fólie

  • Název: Hemagel PRVNÍ POMOC 5 g + 3 ks krycí fólie
  • Cena: 205 Kč
  • Výrobce: Hemagel
  • EAN: 8594177490303
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce