Herbalex Hřejivá náplast s kaštanem 1 ks Herbalex

Herbalex Hřejivá náplast s kaštanem 1 ks

45 Kč

Diskontní Herbalex Hřejivá náplast s kaštanem 1 ks od Herbalex - tento hit seženete v husté akci za 45.00 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Herbalex

Kvalitní Herbalex Hřejivá náplast s kaštanem 1 ks od populárního výrobce Herbalex - tento hit naleznete výhodně za 45 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Hřejivá náplast s kaštanem pomáhá uvolnit svalové napětí a uleví po fyzické námaze. Přiložením náplasti na příslušné místo dojde k prohřátí a prokrvení pokožky. Vzniklé teplo vytváří příjemný pocit úlevy a relaxace, blahodárně působí při ztuhlosti svalů, zad, krku. Hřejivý efekt se projevuje po dobu až 15 hodin. Náplast s kaštanem přináší relaxační vůni kaštanu pro pocit uvolnění a dokonalejší úlevu.

Použití:

Náplast aplikujte přímo na kůži v postižených partiích zad, krku, ramen a svalů. Aplikujte na očištěnou a suchou pokožku kdykoliv během dne. Po odstranění ochranné vrstvy přiložte na cílové místo. Náplast se začne pozvolna ohřívat na příjemnou teplotu cca 40°C. Nechte působit alespoň 10 hodin, nejdéle po 15 hodinách náplast odstraňte. Další náplast použijte nejdříve za 24 hodin.

Složení:

Iron Powder, Carbon Black, Aqua, Sodium Chloride, Vermiculite, Aesculus Hippocastanum Fruit Powder, Rubber Latex.

Upozornění:

Určeno pouze k jednorázovému užití. Neaplikujte na poraněnou kůži. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou uvedenou složku přípravku. Skladujte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s okem. Dráždí oči. Obsah náplasti nevysypávejte, může dojít k vdechnutí obsahu. Náplast použijte pouze k určenému účelu! Na náplast v průběhu aplikace nevytvářejte velký tlak, např. při spaní, ležení apod. Stejně jako jiné hřejivé přípravky může náplast způsobit podráždění kůže a pálení. Pokud se Vám zdá, že náplast příliš pálí, místo je výrazně zarudlé nebo pociťujete jiné nepříznivé jevy (vyrážka, otok) náplast ihned odstraňte. Nepoužívejte během spánku.

Parametry produktu Herbalex Hřejivá náplast s kaštanem 1 ks

  • Název: Herbalex Hřejivá náplast s kaštanem 1 ks
  • Cena: 45 Kč
  • Výrobce: Herbalex
  • EAN: 8595607500081
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce