Herpesin krém 2 g Herpesin

Herpesin krém 2 g

139 Kč

Top produkt, Herpesin krém 2 g od známé značky Herpesin - tento artikl je tady pro vás za téměř velkoobchodní cenu 139.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 8594056569762
Do obchodu

Popis

Herpesin

Jedinečná nabídka, Herpesin krém 2 g od populární značky Herpesin - tento produkt objednáte s unikátní slevou za 139 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.
Příbalová informace – Informace pro uživatele

HERPESIN KRÉM
Krém
aciclovirum


Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
 • Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.
 • Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka.
 • Tento přípravek byl předepsán Vám. Nedávejte jej žádné další osobě. Mohl by jí ublížit, a to i tehdy, má-li stejné příznaky jako Vy.
 • Pokud se kterýkoliv z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.
Tato příbalová informace obsahuje následující informace:
 1. Co je HERPESIN KRÉM a k čemu se používá
 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete HERPESIN KRÉM užívat
 3. Jak se HERPESIN KRÉM užívá
 4. Možné nežádoucí účinky.
 5. Jak přípravek HERPESIN KRÉM uchovávat
 6. Další informace
1. Co je HERPESIN KRÉM a k čemu se používá
Léčivou látkou přípravku HERPESIN KRÉM je aciklovir. Aciklovir je látka, která výrazně brání množení viru Herpes simplex (I a II) a Varicella zoster v lidském organizmu.
Po průniku do buňky infikované virem je aciklovir postupně přeměňován až na aciklovirtrifosfát. Ten je vlastní léčivou látkou, která přednostně tlumí enzymatické pochody viru.

Přípravek HERPESIN KRÉM se používá při léčbě oparu rtů a obličeje u dospělých i dětí.

2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete HERPESIN KRÉM užívat
Neužívejte HERPESIN KRÉM:
 • jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na aciklovir, valaciklovir, propylenglykol nebo na kteroukoli pomocnou látku přípravku HERPESIN KRÉM
 • přípravek nesmí být nanášen na sliznice (např. dutina ústní, oko, pochva), protože by mohlo dojít k místnímu podráždění.
Zvláštní opatrnosti při použití přípravku HERPESIN KRÉM je zapotřebí:
HERPESIN KRÉM je určen k zevnímu použití při léčbě oparu rtů nebo jiných částí obličeje s výjimkou oka a spojivkového vaku. V případě neúmyslného nanesení krému do oka proveďte výplach oční vodou nebo vlažnou vodou. Při dalších potížích požádejte o lékařské ošetření. Krém není určen k léčbě v ústní dutině. Při vniknutí krému do úst může dojít k podráždění ústní sliznice, avšak v tomto případě není třeba dalších opatření. Nepřekračujte stanovenou dávku. Jestliže je postižení oparem rozsáhlejší, lékař doporučí nejvhodnější léčbu.
Onemocnění opary je přenosné, proto se vyvarujte přímého kontaktu ložiska onemocnění s lidmi (např. při líbání) nebo s věcmi společného užívání (ručník apod.). Dokud si po apl

Parametry produktu Herpesin krém 2 g

 • Název: Herpesin krém 2 g
 • Cena: 139 Kč
 • Výrobce: Herpesin
 • EAN: 8594056569762
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce