HYLO GEL oční kapky 10 ml HYLO

HYLO GEL oční kapky 10 ml

335 Kč

Zákazníky doporučované zboží, HYLO GEL oční kapky 10 ml od populární značky HYLO - tento produkt objednáte s úžasnou cenovkou 335.00 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 4031626710789
Do obchodu

Popis

HYLO

Poctivý výrobek, HYLO GEL oční kapky 10 ml co nám dodává HYLO - toto zboží si můžete nechat poslat za jedinečnou cenu 335 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

  • Hyaluronát sodný 2 mg/ 1 ml
  • Vysoce viskózní konzistence pro dlouhotrvající zvlhčení bez omezení vidění
  • Bez konzervačních látek a bez fosfátů
  • Snášenlivost se všemi druhy kontaktních čoček
Co je HYLO®-GEL?
HYLO®-GEL jsou sterilní oční kapky bez fosfátů a bez konzervačních látek obsahující 2 mg/ml hyaluronátu sodného, citrátový pufr, sorbitol a vodu.
K čemu se HYLO®-GEL používá?
K intenzivnímu a léčebnému zvlhčení povrchu oka při silnějším nebo chronickém pocitu suchého oka a po operačních zákrocích na oku.
Kdy se má HYLO®-GEL používat?
HYLO®-GEL obsahuje hyaluronát sodný, přirozenou látku, která se nachází v oku, ale také v jiných částech těla. Tato látka má zvláštní fyzikální vlastnosti – na povrchu oka vytváří rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film, který je odolný proti odplavení. Díky těmto bioadhezivním vlastnostem jsou rohovka a spojivka ošetřeny a společně s přirozenými slzami ideálně kluzké pro mžikání. HYLO®-GEL obsahuje velké množství hyaluronátu sodného, což způsobuje jeho vysokou viskozitu. Díky tomu je oko obzvláště intenzivně a dlouhodobě zásobováno stabilním zvlhčujícím filmem. Trvalé nebo silnější obtíže se zmírní a oko je chráněno před podrážděním.
Po operačních zákrocích na oku nebo po poraněních oka může být přirozená sekrece slz snížená. Regenerace povrchových tkání oka vyžaduje setrvalé a dostatečné zvlhčení. Používáním přípravku HYLO®-GEL budou rohovka a spojivka dlouho a vytrvale zásobovány vlhkostí, takže fyziologické hojení může optimálně probíhat.
Vzhledem k tomu, že HYLO®-GEL neobsahuje žádnou konzervační přísadu, je všeobecně výborně snášen. Navíc neobsahuje fosfáty – tím je zamezeno možným komplikacím s tvorbou usazenin na rohovce.

Jak často a jak dlouho se má HYLO®-GEL používat?
Počet denních dávek přípravku HYLO®-GEL je individuální – záleží na osobním úsudku a nebo doporučení Vašeho očního lékaře. Obvykle se používá 3krát denně 1 kapka do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších obtížích lze přípravek HYLO®-GEL používat častěji.
Pokud byste měl(a) HYLO®-GEL používat častěji (více než 10krát denně), nechte si vyšetřit oči od svého očního lékaře. HYLO®-GEL je vhodný pro dlouhodobé užívání, přesto byste se měl(a) při dlouhotrvajících obtížích rovněž zeptat na radu svého očního lékaře.
Kdy by se HYLO®-GEL používat neměl?
HYLO®-GEL se nemá používat v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku.
Jaké další zásady je při uchovávání nutné dodržovat?
Uchovávejte při pokojové teplotě. Po prvním otevření je HYLO®-GEL použitelný 6 měsíců. Nepoužívejte po skončení doby použitelnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení:
oční kapky 10 ml

Zdroj: http://www.ursapharm.cz

Parametry produktu HYLO GEL oční kapky 10 ml

  • Název: HYLO GEL oční kapky 10 ml
  • Cena: 335 Kč
  • Výrobce: HYLO
  • EAN: 4031626710789
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce