HYLO -PARIN oční kapky 10 ml HYLO

HYLO -PARIN oční kapky 10 ml

359 Kč

Spokojenost přinášející HYLO -PARIN oční kapky 10 ml pocházející od značky HYLO - tento produkt posíláme v akci za 359.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 4031626710802
Do obchodu

Popis

HYLO

Radost přinášející HYLO -PARIN oční kapky 10 ml od předního výrobce HYLO - toto zboží si můžete objednat extra levně za 359 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

  • Hyaluronát sodný 1mg/ 1ml a heparin
  • Snášenlivost se všemi druhy kontaktních čoček
  • Bez konzervačních látek a bez fosfátů
  • Glycerol snižuje nežádoucí pocit cizího tělíska
Co je HYLO-PARIN®?
HYLO-PARIN® je sterilní roztok bez konzervačních látek obsahující 1mg/ml hyaluronátu sodného, 1.300 I.E./ml heparinu sodného (z vepřových střevních sliznic), glycerol, citrátový pufr a vodu.

K čemu se HYLO-PARIN® používá?
HYLO-PARIN® zvlhčuje a ošetřuje rohovku a spojivku a oprošťuje od okolím podmíněných podráždění oka. Tím jsou zmírněny symptomy zarudnutí, pálení a pocit svědění.

Kdy se má HYLO-PARIN® používat?
Pálivé, svědící, slzící oči, pocit písku v očích či suché oči jsou příznaky podrážděných očí. Po promnutí očí, však potíže zůstávají. To je znamení toho, že oko není dostatečně zvlhčené. Povrch zdravého oka je pokrytý hladkým, rovnoměrně rozprostřeným slzným filmem, který jej uchovává naprosto funkční a vyplavuje částečky prachu a nečistot. Oko zároveň zatěžují vnější podmínky a snižují tak fyziologickou funkčnost slz. K tomu patří pobyt v klimatizovaných či prašných místnostech, nebo intenzivní práce před obrazovkou počítače. S přibývajícím věkem se snižuje tvorba slz.

HYLO-PARIN® obsahuje sodnou sůl kyseliny hyaluronové, přirozenou látku, která se nachází nejen v oku, ale i v ostatních částech lidského těla. Tato látka má jedinečné fyzikální vlastnosti - vytváří rovnoměrný, stabilní a dlouho zvlhčující film, který dlouho ulpívá na povrchu oka, aniž by došlo k jeho odplavení. Tuto bioadhezivní vlastnost podporuje heparin. Heparin je také fyziologická substance, která se svou chemickou strukturou podobá sodné soli kyseliny hyaluronové. Sodná sůl kyseliny hyaluronové a heparin ošetřují rohovku a spojivku a společně s přirozenými slzami zvlhčují povrch oka. Oko je opatřeno dlouhodobě ulpívajícím a stabilním slzným filmem, a tak chráněno před drážděním okolního prostředí. HYLO-PARIN® je bez konzervačních látek a obsahuje fyziologické substance, čímž je obecně velmi dobře snášen.

Jak často a jak dlouho by se měl HYLO-PARIN® používat?
HYLO-PARIN® by měl být dávkován individuálně podle Vašeho uvážení a na základě doporučení Vašeho očního lékaře. Obvykle se kape 3krát denně 1 kapka HYLO-PARIN®u do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších obtížích je možné kapat HYLO-PARIN® častěji v průběhu dne. Pokud musíte používat HYLO-PARIN® častěji (např. více než 10krát denně) a při silnějších obtížích, nechte své oči pravidelně vyšetřit očním lékařem.

HYLO-PARIN® je určen k dlouhodobému použití, při déletrvajících obtížích (např. déle než dva týdny) byste ovšem měli – jako při všech onemocněních – požádat o radu svého očního lékaře.

Kdy by se HYLO-PARIN® používat neměl?
HYLO-PARIN® nemůže být používán při přecitlivělosti vůči některé z jeho složek.

Jaké další zásady je při uchovávání HYLO-PARIN®u nutné dodržovat?
Skladujte při pokojové teplotě. Po prvním otevření je obsah lahvičky použitelný 6 měsíců. Nepoužívejte po skončení doby použitelnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení:
oční kapky 10 ml

Zdroj: http://www.ursapharm.cz

Parametry produktu HYLO -PARIN oční kapky 10 ml

  • Název: HYLO -PARIN oční kapky 10 ml
  • Cena: 359 Kč
  • Výrobce: HYLO
  • EAN: 4031626710802
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce