Ibudolor 40 mg/ml perorální suspenze 100 ml

Ibudolor 40 mg/ml perorální suspenze 100 ml

119 Kč

Diskontní Ibudolor 40 mg/ml perorální suspenze 100 ml od top značky - tento hit snadno najdete v husté akci za 119.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Ibudolor 40 mg/ml perorální suspenze 100 ml od značky - tento hit snadno najdete za úžasnou cenu 119 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Ibudolor 40 mg/ml s léčivou látkou ibuprofen zmírňuje bolest, tlumí horečku a má protizánětlivý účinek. Přípravek Ibudolor 40 mg/ml se používá krátkodobě k léčbě příznaků bolesti zubů, bolesti hlavy, bolesti při menstruaci a také snižuje horečku. Perorální suspenze Ibudolor 40 mg/ml je určena pro dospělé, dospívající a děti od 1 roku s tělesnou hmotností od 10 kg.

Dávkování:

Dospělí a dospívající s tělesnou hmotností od 40 kg užívají jednorázově 5-10 ml suspenze, maximálně 30 ml denně.

U dětí a dospívajících se Ibudolor dávkuje podle tělesné hmotnosti, zpravidla se podává 7 až 10 mg/kg tělesné hmotnosti jako jednorázová dávka až do maximální celkové denní dávky 30 mg/kg tělesné hmotnosti (viz. příbalový leták). Interval mezi jednotlivými dávkami musí být alespoň 6 hodin. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 3 dny.

Složení:

Léčivou látkou je ibuprofenum 40 mg v 1 ml perorální suspenze.

Dalšími složkami přípravku jsou monohydrát kyseliny citronové, glycerol, roztok maltitolu (E965), sodná sůl methylparabenu (E219), sodná sůl propylparabenu (E217), polysorbát 80, sodná sůl sacharinu, čištěná voda, xanthanová klovatina, třešňové aroma.

Upozornění:

Přípravek Ibudolor obsahuje roztok maltitolu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Dále obsahuje sodnou sůl methylparabenu (E219) a sodnou sůl propylparabenu (E217), které mohou způsobit alergické reakce (pravděpodobně zpožděné).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Ibudolor 40 mg/ml perorální suspenze 100 ml

  • Název: Ibudolor 40 mg/ml perorální suspenze 100 ml
  • Cena: 119 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 4011548025031
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce