Imazol 10 mg/g krémpasta 30 g Imazol

Imazol 10 mg/g krémpasta 30 g

129 Kč

Příjemné pocity navazující Imazol 10 mg/g krémpasta 30 g populárního výrobce Imazol - tento artikl objednávejte v akci za 129.00 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Imazol

Diskontní Imazol 10 mg/g krémpasta 30 g od společnosti Imazol - tento produkt nabízíme při časově omezené akci za 129 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Udělejte si radost.

Imazol krémpasta se užívá na mykotická onemocnění, na která působí účinná látka přípravku klotrimazol. Mezi projevy onemocnění patří pálení, svědění, olupování a bolestivý zánět kůže. Přípravek má léčebný účinek např. na plenkovou dermatitidu (zánětlivá reakce kůže vzniklá drážděním z látek obsažených v moči, popř. stolice) způsobenou kvasinkami. 

Dávkování:

Přípravek se nanáší v tenké vrstvě na postižená místa na kůži 1-2x denně. Pro úspěšný výsledek léčby je nezbytné používat pastu pravidelně a dostatečně dlouho i po vymizení příznaků. V případě onemocnění vyvolané houbami nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny bez porady s lékařem. V případě plenkové dermatitidy pak ne déle než 10 dnů.

Složení:

Léčivou látkou je clotrimazolum 10 mg v 1 g kožní pasty.

Pomocnými látkami jsou fenethylalkohol, butylhydroxyanisol (E320), oxid titaničitý (E171), tekutý parafin, oktyldodekanol, cetylstearylalkohol, glycerol-monostearát, polysorbát 20, dihydrát dinatrium-edetátu, čištěná voda.

Upozornění:

Nepoužívejte přípravek Imazol krémpasta do otevřených ran nebo na sliznice. Přípravek Imazol krémpasta obsahuje cetylstearylalkohol, který může způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitida) a butylhydroxyanisol, který může způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitida) nebo podráždění očí a sliznic.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Imazol 10 mg/g krémpasta 30 g

  • Název: Imazol 10 mg/g krémpasta 30 g
  • Cena: 129 Kč
  • Výrobce: Imazol
  • EAN: 7612076354517
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce