Kiltix Obojek pro malé psy 38 cm 1 ks Kiltix

Kiltix Obojek pro malé psy 38 cm 1 ks

469 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Kiltix Obojek pro malé psy 38 cm 1 ks pocházející od značky Kiltix - tento artikl nepropásněte za úžasnou cenu 469.00 CZK. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 4007221030898
Do obchodu

Popis

Kiltix

Vynikající Kiltix Obojek pro malé psy 38 cm 1 ks od populárního výrobce Kiltix - tento produkt máte na dosah ruky s výjimečnou slevou za 469 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kiltix obojek pro malé psy (38 cm)
Pouze pro zvířata.

Vyhrazený veterinární léčivý přípravek

OBSAH LÉČIVÝCH A OSTATNÍCH LÁTEK

Kiltix pro malé psy je obojek žluté barvy, který obsahuje:
Léčivé látky: Propoxurum 1,250 g, Flumethrinum 0,280 g.

INDIKACE

Léčba a prevence napadnutí psů klíšťaty (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) a blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis).

KONTRAINDIKACE

Nepoužívat na poraněnou kůži, u kachektických a nemocných zvířat. Léčba jinými ektoparazitiky se v době nošení obojku nedoporučuje.
Nepoužívat u štěňat do 3 měsíců.

NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY

Během několika dnů po aplikaci obojku se může projevit mírné svědění.

CÍLOVÝ DRUH ZVÍŘAT

Psi.

DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB PODÁNÍ

Obojek dle velikosti psa.
Obojek vyjměte z vakuového balení, rozbalte a odstraňte spojky. Obojek přiložte volně na krk a volný konec provlečte přezkami obojku. Obojek nesmí být příliš těsný, mezi obojkem a krkem musí zůstat prostor na dva prsty. Obojek je určen ke stálému nošení, účinkuje jak při pohybu, tak v klidu.

Dlouhodobá ochrana - plně účinný již 24 hodin po nasazení. Po nasazení je obojek účinný proti blechám a klíšťatům až 7 měsíců.
Voděodolný. V případě zašpinění/umaštění obojku je nutno ho umýt v mýdlové vodě, nechat uschnout, mírně natáhnout - tím se znovu reaktivuje.

ZVLÁŠTNÍ OPATŘENÍ PRO UCHOVÁVÁNÍ

Uchovávat mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 25°C. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.

BALENÍ
1 obojek - 38 cm

Pokud chcete získat informace o tomto veterinárním léčivém přípravku, kontaktujte prosím příslušného místního zástupce držitele rozhodnutí o registraci: BAYER s.r.o., Siemensova 2717/4, 155 00 Praha 5, tel.: 266 101 470, fax: 266 101 495, e-mail: cz.veterina@bayer-ag.de

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Zdroj: www.bayer-veterina.cz

Parametry produktu Kiltix Obojek pro malé psy 38 cm 1 ks

  • Název: Kiltix Obojek pro malé psy 38 cm 1 ks
  • Cena: 469 Kč
  • Výrobce: Kiltix
  • EAN: 4007221030898
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce