Medela Harmony premium 2-fázová manuální odsávačka vč. Calma systému Medela

Medela Harmony premium 2-fázová manuální odsávačka vč. Calma systému

1390 Kč

Poctivý výrobek, Medela Harmony premium 2-fázová manuální odsávačka vč. Calma systému co odebíráme od výrobce Medela - toto zboží zakoupíte v časové omezené slevě za 1390.00 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 7612367044875
Do obchodu

Popis

Medela

Příjemné pocity navazující Medela Harmony premium 2-fázová manuální odsávačka vč. Calma systému originální od labelu Medela - tento artikl je v tuhle chvíli za jedinečnou cenu 1390 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kojení a celkově odsávání mateřského mléka již nemusí být zdlouhavou a bolestivou záležitostí. Pro všechny maminky vytvořila společnost Medela praktickou dvoufázovou odsávačku Harmony premium. Zařízení pracuje ve dvou krocích. Jako první přichází stimulační fáze. Prso je jemně masírováno, aby došlo k uvolnění mléka a jeho snadnému proudění. Tato část je nesmírně důležitá, aby odsávání nebylo pro ženu nepříjemné či dokonce bolestivé. Po masírování přichází druhá část, a to samotné odsávání. To je prováděno zcela manuálně, maminka si ho může regulovat podle vlastních preferencí, aby celý proces byl co možná nejsnazší a příjemný.

Společník na každý váš krok

Odsávačka uspokojí i náročnější zákaznice. Je vysoce účinná, praktická a přenosná - můžete si ji vzít kamkoliv s sebou. Pro ještě snazší manipulaci si lze u rukojeti nastavit pozici.

Obsah balení

Kromě samotné odsávačky najdete v balení i Calma systém. Nechybí ani vzorek vložek do podprsenky, aby nedocházelo k viditelnému prosakování mléka přes oblečení.

Parametry produktu Medela Harmony premium 2-fázová manuální odsávačka vč. Calma systému

  • Název: Medela Harmony premium 2-fázová manuální odsávačka vč. Calma systému
  • Cena: 1390 Kč
  • Výrobce: Medela
  • EAN: 7612367044875
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce