Medela Ventil včetně 2 bílých membrán Medela

Medela Ventil včetně 2 bílých membrán

99 Kč

Vaše možnosti obohacující Medela Ventil včetně 2 bílých membrán populárního výrobce Medela - tento produkt dodáváme za úžasnou cenu 99.00 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Medela

Neodoláte: Medela Ventil včetně 2 bílých membrán oblíbené značky Medela - tento hit získáte za mimořádně nízkou cenu 99 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Medela Ventil včetně 2 bílých membrán je náhradním dílem k odsávačkám Medela. Tento ventil je opotřebitelný, proto je nutné ho kontrolovat a mít v zásobě náhradní kus. Vhodný pro odsávačky Harmony, Swing, MiniElectric, Lactina, Symphony

Použití:

Odsávačku mléka je nutné po každém použití demontovat a důkladně vyčistit všechny díly, aby nedocházelo k usazování zaschlého mléka. Oddělte od sebe bílou membránu a žlutý ventil a důkladně vyčistěte. Jedenkrát denně vše vyvařte po dobu tří minut.

Parametry produktu Medela Ventil včetně 2 bílých membrán

  • Název: Medela Ventil včetně 2 bílých membrán
  • Cena: 99 Kč
  • Výrobce: Medela
  • EAN: 7612367007870
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce