Milgamma N 20 měkkých tobolek Milgamma

Milgamma N 20 měkkých tobolek

219 Kč

Spokojenost přinášející Milgamma N 20 měkkých tobolek od oblíbeného výrobce Milgamma - tento produkt doručujeme ve výhodné akci za 219.00 CZK. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Milgamma

Prvotřídní Milgamma N 20 měkkých tobolek od producenta Milgamma - tento artikl nakupujte za perfektní cenu 219 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Milgamma N je léčivý přípravek, který obsahuje vitamín B1 ve formě benfotiaminu (lépe se vstřebává a je lépe v organismu využíván oproti thiaminu), vitamín B6 a vitamín B12.

Přípravek Milgamma N se používá jako podpůrná léčba při onemocněních postihujících periferní nervový systém např. při zánětlivých onemocněních periferních nervů a kořenů, při onemocnění v rámci diabetes mellitus, při obrně lícního nervu, při postižení trojklanného nervu, při pásovém oparu a následcích chronického alkoholismu. Dále při zvýšené potřebě vitamínů skupiny B. Měkké tobolky Milgamma N jsou určeny pro dospělé.

Jak se přípravek Milgamma N užívá:

Dospělí užívají 3x denně 1 tobolku. V lehčích případech nebo preventivně stačí 1-2 tobolky denně. Pokud se do 4 týdnů nebudete cítit lépe, poraďte se s lékařem.

Složení:

Léčivými látkami jsou benfotiaminum 40 mg, pyridoxini hydrochloridum 90 mg, cyanocobalaminum 250 µg v jedné tobolce.

Pomocnými látkami jsou tvrdý tuk, čištěný řepkový olej, sójový lecithin, ethylvanilin, hydrogenfosforečnan vápenatý, želatina, glycerol 85%, sorbitol, oxid titaničitý (E 171), červený oxid železitý (E 172).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Milgamma N 20 měkkých tobolek

  • Název: Milgamma N 20 měkkých tobolek
  • Cena: 219 Kč
  • Výrobce: Milgamma
  • EAN: 4030674000064
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce