Mucosolvan 30 mg 20 tablet Mucosolvan

Mucosolvan 30 mg 20 tablet

69 Kč

Ve slevě je Mucosolvan 30 mg 20 tablet co nám vyrábí Mucosolvan - toto zboží si můžete objednat v perfektní akci za 69.00 CZK. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Mucosolvan

Trendy Mucosolvan 30 mg 20 tablet od oblíbeného výrobce Mucosolvan - toto zboží si můžete objednat v časové omezené slevě za 69 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Mucosolvan zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, zlepšuje jeho transport a vylučování. Tím dochází k lepšímu vykašlávání a zmírnění kašle. Přípravek Mucosolvan se užívá při akutních a opakovaných zánětech průdušek, hrtanu a průdušnice. Akutní onemocnění jsou na počátku obvykle doprovázena suchým dráždivým kašlem, případně ještě pocitem pálení na hrudi u zánětu průdušek a chrapotem u zánětu hrtanu. Pak dochází k tvorbě vazkého hlenu a postupnému vykašlávání. Tablety Mucosolvan jsou určeny pro dospělé.

Jak se přípravek Mucosolvan tablety užívá:

Dospělí užívají 3x denně 1 tabletu. Léčebný účinek může být zvýšen podáním 2 tablet 2x denně. Přípravek neužívejte bez porady s lékařem déle než 10 dnů.

Složení:

Léčivou látkou je ambroxol-hydrochlorid 30 mg v 1 tabletě.

Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, koloidní bezvodý oxid křemičitý, monohydrát laktózy, magnesium-stearát.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Mucosolvan 30 mg 20 tablet

  • Název: Mucosolvan 30 mg 20 tablet
  • Cena: 69 Kč
  • Výrobce: Mucosolvan
  • EAN: 8595116522642
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce