Neurotidine 50 mg/ml perorální roztok 250 ml

Neurotidine 50 mg/ml perorální roztok 250 ml

779 Kč

Prvotřídní Neurotidine 50 mg/ml perorální roztok 250 ml co nám vyrábí - tento produkt nabízíme za skvělou cenu 779.00 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 8414042004926
Do obchodu

Popis

Oblíbený produkt Neurotidine 50 mg/ml perorální roztok 250 ml od producenta - tento produkt prodáváme v neopakovatelné akci za 779 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Neurotidine 50mg/ml je potravina pro zvláštní lékařské účely ve formě perorálního roztoku s obsahem citikolinu, který podporuje biosyntézu fosfolipidů membrán optického nervu. Tím zlepšuje funkci základních mechanismů pro správný nervový přenos.

Přípravek je určen jako dietní výživa pro pacienty s farmakologicky stabilizovaným glaukomem a s progresivní ztrátou zorného pole. Glaukom je progresivní onemocnění charakterizované postupným zužováním zorného pole. Neurotidine pomáhá zpomalit progresi glaukomového poškození a ztráty zorného pole. Přípravek by měl být užíván pod dohledem lékaře. Může být užíván dlouhodobě.

Dávkování:

Maximální denní dávka je 5 ml 4x denně, což odpovídá 1000 mg citikolinu. Doporučuje se užívat v léčebných cyklech (5 měsíců nepřetržitě) s dobou přerušení (nejvýše 2 měsíce).

Klinické studie glaukomatózních pacientů prokázaly účinnost citikolinu v perorálním roztoku v dávce 500 mg/den (10 ml/den).

Složení:

Voda, fruktóza, citikolin, regulátory kyselosti: citrát sodný, hydroxid sodný, konzervant: sorban draselný, barvivo: riboflavin.

Upozornění:

Před použitím protřepejte. Přípravek by měl být užíván pod dohledem lékaře. Přípravek není vhodný jako jediný zdroj výživy. Určeno pro dospělé. Nepodávejte dětem. Nevhodné pro parenterální podání. Nepřekračujte maximální denní dávku. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Parametry produktu Neurotidine 50 mg/ml perorální roztok 250 ml

  • Název: Neurotidine 50 mg/ml perorální roztok 250 ml
  • Cena: 779 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8414042004926
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce