Nicorette FreshFruit Gum 4 mg léčivá žvýkací guma 30 žvýkaček Nicorette

Nicorette FreshFruit Gum 4 mg léčivá žvýkací guma 30 žvýkaček

255 Kč

Právě je za dobrou cenu Nicorette FreshFruit Gum 4 mg léčivá žvýkací guma 30 žvýkaček od společnosti Nicorette - tento hit snadno najdete s VIP slevou pro každého za 255.00 CZK. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 3574660514292
Do obchodu

Popis

Nicorette

Není proč váhat, Nicorette FreshFruit Gum 4 mg léčivá žvýkací guma 30 žvýkaček originální od labelu Nicorette - tento produkt obchodujeme ve slevové akci za 255 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Nicorette FreshFruit Gum 4 mg jsou žvýkačky používané k odvykání kouření. Léčí závislost na tabáku, zmírňují touhu po nikotinu. Používají se také ke zmírnění nepříjemných pocitů (abstinenčních příznaků) souvisejících s nedostatkem nikotinu z tabáku. Nicorette FreshFruit Gum 4 mg jsou určeny pro dospělé kuřáky.

Dávkování:

Žvýkačky použijte tehdy, když se dostaví touha po cigaretě. Zejména zpočátku je důležité žvýkat velmi pomalu a přerušovaně po dobu 30 minut. Počáteční dávku žvýkaček volte podle míry Vaší nikotinové závislosti. Používání vhodné síly 8-12 žvýkaček denně by mělo být pro léčbu dostačující. Nepoužívejte více jak 24 žvýkaček denně.Léčba trvá obvykle nejméně 3 měsíce. Pravidelné používání žvýkaček déle než 12 měsíců se všeobecně nedoporučuje.

Složení:

Léčivou látkou je nicotini resinas 20 mg, což odpovídá nikotinum 4 mg.

Dalšími složkami jsou základ žvýkací gumy s antioxidantem (obsahuje butylhydroxytoluen E 321), xylitol, silice máty peprné, uhličitan sodný, draselná sůl acesulfamu, levomenthol, lehký oxid hořečnatý, mastek, dusík, ovocné aroma v prášku, čištěná voda, polysorbát 80, sukralóza, xylitol, hydroxypropylmethylcelulóza, arabská klovatina usušená rozprášením, oxid titaničitý, hlinitý lak chinolinové žluti.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Nicorette FreshFruit Gum 4 mg léčivá žvýkací guma 30 žvýkaček

  • Název: Nicorette FreshFruit Gum 4 mg léčivá žvýkací guma 30 žvýkaček
  • Cena: 255 Kč
  • Výrobce: Nicorette
  • EAN: 3574660514292
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce