Nicorette Spray 1 mg/dávka orální sprej 2x13

Nicorette Spray 1 mg/dávka orální sprej 2x13,2 ml

799 Kč

No a tohle chcete: Nicorette Spray 1 mg/dávka orální sprej 2x13,2 ml populárního výrobce Nicorette - tento artikl je v tuhle chvíli s extra slevou za 799.00 CZK. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 3574661454078
Do obchodu

Popis

Nicorette

Neodoláte: Nicorette Spray 1 mg/dávka orální sprej 2x13,2 ml od oblíbené společnosti Nicorette - tento produkt dodáváme v neopakovatelné akci za 799 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Nicorette Spray pomáhá přestat kouřit. Zmírňuje abstinenční příznaky při vysazení nikotinu (například podrážděnost, úzkost, neklid, snížené soustředění, zvýšená chuť k jídlu nebo přírůstek hmotnosti, poruchy spánku), včetně neodolatelné touhy po cigaretě. Nicorette Spray je určen pro dospělé od 18 let.

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá překonávat závislost na nikotinu
  • předchází abstinenčním příznakům
  • bez zdravotních rizik spojovaných s kouřením

Dávkování:

1. - 6. týden se použijte 1-2 dávky každých 30 minut až 1 hodinu (vždy v době obvyklého kouření nebo chuti na cigaretu). Nepoužívejte více než 2 dávky najednou nebo 4 dávky za hodinu. Nejvyšší dávka je 64 vstřiků v průběhu 16 hodin po období 24 hodin.

7. - 9. týden se postupně snižují dávky za den až na polovinu průměrného počtu.

10. - 12. týden se pokračuje ve snižování počtu dávek na 2-4 dávky denně, pak by se měl sprej přestat používat.

Sprej se používá obvykle 3 měsíce, neměl by být používán déle než 6 měsíců. Pokud potřebujete přípravek používat déle než 6 měsíců, poraďte se o dalším postupu léčby s lékařem. V průběhu léčby přípravkem Nicorette Spray byste měl(a) úplně přestat kouřit.

Složení:

Léčivou látkou je nicotinum 1 mg v jedné dávce spreje.

Pomocnými látkami jsou propylenglykol, bezvodý ethanol, trometamol, poloxamer 407, glycerol, hydrogenuhličitan sodný, levomenthol, tekuté mátové aroma, tekuté chladivé aroma, sukralóza, draselná sůl acesulfamu, kyselina chlorovodíková (k úpravě pH) a čištěná voda.

Upozornění:

Přípravek Nicorette Spray obsahuje malé množství ethanolu (alkoholu), méně než 100 mg v jedné dávce. Není určeno pro děti do 18 let.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Na Vaše dotazy Vám rádi odpovíme v naší Poradně pro odvykání kouření

 

 

Parametry produktu Nicorette Spray 1 mg/dávka orální sprej 2x13,2 ml

  • Název: Nicorette Spray 1 mg/dávka orální sprej 2x13,2 ml
  • Cena: 799 Kč
  • Výrobce: Nicorette
  • EAN: 3574661454078
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce