Niquitin Clear 14 mg 7 transdermálních náplastí Niquitin

Niquitin Clear 14 mg 7 transdermálních náplastí

409 Kč

Jakostní Niquitin Clear 14 mg 7 transdermálních náplastí od značky Niquitin - tento artikl nakupujte za mimořádně nízkou cenu 409.00 CZK. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Niquitin

Unikátní Niquitin Clear 14 mg 7 transdermálních náplastí od originálního výrobce Niquitin - toto zboží si můžete nechat poslat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 409 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

NiQuitin Clear 14 mg je náplast k odvykání kouření, nahrazuje nikotin z cigaret. Přípravek NiQuitin Clear 14 mg léčí závislost na kouření prostřednictvím zmírnění abstinenčních příznaků (jako jsou podrážděnost, frustrace, zlost, úzkost, neklid a poruchy koncentrace) spojených s přerušením kouření, včetně silné touhy po nikotinu (craving). Neobsahuje dehet ani kysličník uhelnatý, a proto nemá takové zdravotní riziko jako kouření tabáku. Náplasti NiQuitin Clear 14 mg jsou určeny pro dospělé kuřáky jako podpora odvykání kouření.

Dávkování:

Je důležité dodržet sestupný dávkovací program až do konce odvykací kúry. Zvýší se tím šance na úspěch léčby. Náplasti nepoužívejte déle než deset po sobě následujících týdnů.

Kouříte-li více než 10 cigaret denně platí následující postup:

Fáze 1, NiQuitin Clear 21 mg po dobu prvních 6 týdnů

Fáze 2, NiQuitin Clear 14 mg po dobu následujících 2 týdnů

Fáze 3, NiQuitin Clear 7 mg po dobu posledních 2 týdnů.

Kouříte-li méně než 10 cigaret denně platí následující postup:

Fáze 2, NiQuitin Clear 14 mg po dobu prvních 6 týdnů

Fáze 3, NiQuitin Clear 7 mg po dobu posledních 2 týdnů.

Náplasti se lepí na čisté, suché místo na kůži bez ochlupení. Nová náplast se přikládá jednou denně vždy ve stejnou dobu, nejlépe krátce po probuzení. Náplast ponechejte na místě 24 hodin. Pro nalepení nové náplasti zvolte vždy jiné místo na kůži. Na stejné místo lze náplast přiložit nejdříve za 7 dní.

Složení:

NiQuitin Clear 14 mg: Jedna náplast obsahuje nicotinum 78 mg, 14 mg se uvolní během 24 hodin.

Pomocnými látkami jsou kopolymer ethylenu s vinyl-acetátem, polyesterová laminátová folie polyethylen vysoké hustoty, adhezivní polyisobutenová vrstva, složená polyesterová folie a bílý inkoust.

Upozornění:

Nepoužívejte s jinými přípravky obsahujícími nikotin.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Niquitin Clear 14 mg 7 transdermálních náplastí

  • Název: Niquitin Clear 14 mg 7 transdermálních náplastí
  • Cena: 409 Kč
  • Výrobce: Niquitin
  • EAN: 8594060895833
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce