Nutridrink Compact Protein broskev a mango 4x125 ml Nutridrink

Nutridrink Compact Protein broskev a mango 4x125 ml

219 Kč

Nejprodávanější Nutridrink Compact Protein broskev a mango 4x125 ml od známého výrobce Nutridrink - tento artikl nakupujte za perfektní cenu 219.00 CZK. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 8716900569562
Do obchodu

Popis

Nutridrink

Prvotřídní Nutridrink Compact Protein broskev a mango 4x125 ml značky Nutridrink - toto zboží si můžete opatřit s extra slevou za 219 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Zaručený zdroj bílkovin v menším objemu. Tekutá výživa se zvýšeným obsahem bílkovin v menším objemu pro pacienty před a po operaci, po úrazech, při nádorových onemocněních a pro seniory.

 • vysoce energetická tekutá výživa
 • vysoký obsah bílkovin (1 lahvička obsahuje stejné množství bílkovin jako např. 90g libového masa)
 • neobsahuje lepek

Indikace:
Nutridrink Protein je zvlášť vhodný pro pacienty:

 • trpící nedostatečným příjmem energie a bílkovin
 • před a po chirurgickém zákroku
 • po úrazech
 • s nádorovým onemocněním
 • s oslabenou imunitou
 • seniory

Doporučené dávkování:
1-2 lahvičky denně, pokud lékař nebo pracovník kvalifikovaný v oblasti klinické výživy neurčí jinak.
 

Návod k použití
Skladujte na suchém a chladném místě. Před použitím dobře protřepejte. Určený k přímému použití, nejlépe chutná vychlazený. Po otevření uchovávejte v uzavřené lahvičce v chladničce max. po dobu 24 hodin.
 

Důležitá upozornění:
Nutridrink Compact Protein je vysokoenergetická tekutá výživa s vysokým obsahem bílkovin. Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Určeno k dietnímu postupu při podvýživě související s nemocí. Bez lepku. Baleno v ochranné atmosféře. Ošetřeno UHT.

Pouze pro enterální použití. Není určen pro parenterální podávání. Pouze pro použití pod lékařským dohledem. Nevhodný jako jediný zdroj výživy. Nevhodný pro děti do 3 let věku. Při podávání dětem ve věku od 3 do 6 let je nutno dbát zvýšené opatrnosti. Dodržujte pečlivě pitný režim.
 

Složení:
voda, bílkoviny z kravského mléka, maltodextrin, cukr, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), cholin chlorid, aroma, L-askorban sodný, barvivo (kurkumin), citronan draselný, barvivo (kyselina karmínová), hydrogenfosforečnan didraselný, mléčnan železnatý, DL-α-tokoferyl-acetát, retinyl-acetát, glukonan měďnatý, síran zinečnatý, síran manganatý, D-pantothenát vápenatý, seleničitan sodný, D-biotin, chlorid chromitý, cholekalciferol, thiamin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová, pyridoxin hydrochlorid, nikotinamid, jodid draselný, riboflavin, molybdenan sodný, fluorid sodný, kyanokobalamin, fytomenadion.

Výrobce:
N. V. Nutricia, Zoetermeer, Nizozemí
Kontakt pro ČR: Nutricia a. s., Na Hřebenech II 1718/10, 140 00 Praha 4, infolinka: 800 110 001, www.vyzivavnemoci.cz, www.nutridrink.cz

Balení:
4x 125ml

Zdroj: www.vyzivavnemoci.cz
Web:  www.nutridrink.cz
Energetická hodnota                  1010 kJ
                                                          240 kcal
 
Tuky (35 En%)                                  9,4 g   
z toho
Nasycené mastné kyseliny           &

Parametry produktu Nutridrink Compact Protein broskev a mango 4x125 ml

 • Název: Nutridrink Compact Protein broskev a mango 4x125 ml
 • Cena: 219 Kč
 • Výrobce: Nutridrink
 • EAN: 8716900569562
Všechny produkty od výrobce